Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
774154
10171
199
Jelzés nélkül: Tavaszi tájkép. Olaj, vászon, keretben, 25×30 cm 773990
10172
199
Jelzés nélkül: Boci az istállóban. Olaj, farost, keretben, 43x33 cm. 773879
10173
199
Jelzés nélkül: Hattyúk tava tájkép. Gouache, karton, üvegezett keretben, 52x37 cm.
773875
10174
199
Jelzés nélkül: Hattyúk tava, tájkép. Gouache, karton, üvegezett keretben, 52x37 cm. 761539
10175
199
Jelzés nélkül: Házak az erdőszélen. Gouache, vászon, 60×80 cm
670992
10176
199
777833
10177
199
Jelzés nélkül: Meztelen nők a sziklán. Olaj, karton, keretben, 29×37 cm 776006
10178
199
Jelzés nélkül: Vadászó róka. Gouache, karton, üvegezett antik keretben, 21×33 cm 775998
10179
199
Jelzés nélkül: Ideális panoráma. Gouache, karton, üvegezett antik keretben, 21×33 cm 775995
10180
199
Jelzés nélkül: Hegycsúcs. Gouache, karton, üvegezett antik keretben, 21×33 cm 781178
10181
199
Jelzés nélkül: Palackok. Olaj, vászon, 35x24cm (a vásznon két kis sérülés) 685505
10182
199
5 db kép Jelzés nélkül: Pihenő akt. Szén, papír, 45x31,5cm (szakadt) + 2db Ülő akt. Grafit, papír, 43x30,5cm + Ülő akt + Aktvázlatok. Szén, papír, 43x30,5cm + Akt. Szén, papír, 45x29,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF