Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 185

Jelzés nélkül: Tavaszi tájkép. Olaj, vászon, keretben, 25×30 cm
10171.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Boci az istállóban. Olaj, farost, keretben, 43x33 cm.
10172.

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Jelzés nélkül: Hattyúk tava tájkép. Gouache, karton, üvegezett keretben, 52x37 cm.
10173.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Hattyúk tava, tájkép. Gouache, karton, üvegezett keretben, 52x37 cm.
10174.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Házak az erdőszélen. Gouache, vászon, 60×80 cm
10175.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10176.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jelzés nélkül: Meztelen nők a sziklán. Olaj, karton, keretben, 29×37 cm
10177.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Vadászó róka. Gouache, karton, üvegezett antik keretben, 21×33 cm
10178.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Ideális panoráma. Gouache, karton, üvegezett antik keretben, 21×33 cm
10179.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Hegycsúcs. Gouache, karton, üvegezett antik keretben, 21×33 cm
10180.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Palackok. Olaj, vászon, 35x24cm (a vásznon két kis sérülés)
10181.

Rufpreis:
1 000 HUF

5 db kép Jelzés nélkül: Pihenő akt. Szén, papír, 45x31,5cm (szakadt) + 2db Ülő akt. Grafit, papír, 43x30,5cm + Ülő akt + Aktvázlatok. Szén, papír, 43x30,5cm + Akt. Szén, papír, 45x29,5cm
10182.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF