Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 185

Szántó András (1948): Long Way  rézkarc, jelzett, sorszámozott 15/50 üvegezett keretben 40x30 cm
10135.

Rufpreis:
3 000 HUF

10136.

Rufpreis:
8 000 HUF

SZJ jelzéssel: Viharos tenger. Olaj, vászon, keretben, 28×40 cm
10137.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szórády jelzéssel:Rózsás csendélet. Olaj, vászon, 60×100 cm
10138.

Rufpreis:
10 000 HUF

TM jelzéssel: Fej. Olaj, karton, üvegezett keretben, 29×21 cm
10139.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Torma jelzéssel: Fasor az útnál. Olaj, vászon, dekoratív antik keretben, 34×45 cm
10140.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Toth jelzéssel: Vitorlás a partnál. Olaj, karton, üvegezett kertben 29×46 cm
10141.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tutz Ira (1955): Erőd utca. Akvarell, papír, üvegezett keretben, kép: 22x14 cm, keret: 26x35 cm.
10142.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vadász Endre (1901-1944): A jókívánságokat szívesen köszönik Fricsay Ferenc és neje. Rézkarc. jelzett,hátoldalán bélyegzővel, 14x16 cm.
10143.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vanek [József] 927: Ország, világ, ceruzám hegyén. Az "Album" összes karrikatuáit stencylre átrajzolta... sokszorositotta Lovag Kassay. Karikatúra-album a szerző előszavával, dedikációjával (!) ("Kenessey úrnak mint egyik áldozatomnak szeretettel - Vanek a szerző 1927. XII. 19."). Fűzött, viseltes állapotú (néhány rajz ceruzával átrajzolva)
10144.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga Bencsik József (1944-): Pitypang. Színezett rézkarc 15/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×24 cm
10145.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Önarckép. Fametszet, papír, jelzett, 32×24 cm
10146.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF