Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 185

B. Orosz István (1953-): Magányos ház. Olaj, farost, keretben 50×60 cm
10099.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Palandu jelzéssel: Balerinák. Pasztell, papír, üvegezett keretben 49×12 cm
10100.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pataki Dénes (1921-1975): Vágyálom. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
10101.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Pataki Dénes (1921-1975): Pókercsata. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
10102.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Pataky jelzéssel: Gyümölcs csendélet cigarettával. Olaj, karton, antik keretben, 24×31 cm
10103.

Rufpreis:
5 000 HUF

Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
10104.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Perlrott jelzéssel: Asztali színkavalkád. Olaj, vászon, keretben, 76x56 cm.
10105.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10106.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pogány jelzéssel: Tűzfal. Pasztell, papír, üvegezett keretben 38×29 cm
10107.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Pokorny Marcella: Sopron. Tus, papír, jelzett, 20×15 cm
10108.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pokorny Marcella: Algír. Tus, papír, jelzett, 21×30 cm
10109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radnai jelzéssel: Hazafelé. Színezett, rézkarc, papír, 24×33 cm
10110.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF