Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
760698
10099
199
B. Orosz István (1953-): Magányos ház. Olaj, farost, keretben 50×60 cm
762113
10100
199
Palandu jelzéssel: Balerinák. Pasztell, papír, üvegezett keretben 49×12 cm
675203
10101
199
2200
Pataki Dénes (1921-1975): Vágyálom. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm
675183
10102
199
3200
Pataki Dénes (1921-1975): Pókercsata. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 774162
10103
199
Pataky jelzéssel: Gyümölcs csendélet cigarettával. Olaj, karton, antik keretben, 24×31 cm 709983
10104
199
Pálvölgyi jelzéssel: Balerina. Olaj, vászon, 70×50 cm
773911
10105
199
Perlrott jelzéssel: Asztali színkavalkád. Olaj, vászon, keretben, 76x56 cm. 758057
10106
199
747706
10107
199
4800
Pogány jelzéssel: Tűzfal. Pasztell, papír, üvegezett keretben 38×29 cm
776324
10108
199
Pokorny Marcella: Sopron. Tus, papír, jelzett, 20×15 cm
776325
10109
199
Pokorny Marcella: Algír. Tus, papír, jelzett, 21×30 cm 774966
10110
199
Radnai jelzéssel: Hazafelé. Színezett, rézkarc, papír, 24×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF