Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 98

12744.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Lenin összes művei I.-LV. komplett sorozat! Aranyozott egész-műbőr kötésben, szép állapotban
12745.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vegyes könyv tétel-Gausz Tibor: Ragyogó szemek (Bp., 1941, Korda, kopottas papírkötés), A jeggyűrűért! (Bp., 1941, Korda, szakadozott papírkötés), Szederkényi Anna: Amíg egy asszony eljut odáig (Bp., 1916, Athenaeum, sérült gerincű kopottas kartonált kötés), Anna Seghers: Gyerekek (kartonált, félvászon, kopottas), Mogilevszkaja: A pintyőke.
12746.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Schack Béla: Révai kereskedelmi, pénzügyi és ipari lexikona I-IV. Budapest 1930. Révai Irodalmi Intézet Kiadása. Négy kötet teljes.
12747.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gulácsy Lajos: A virágünnep vége. Budapest 1989. Szépirodalmi Könyvkiadó.
12748.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Gáspár Ferencz: A Föld körül II. Nyugot-India és Afrika. Colontól Nyugat-Indián át Afrika körül, Adenig. 250 képpel, 29 melléklettel és 1 térképpel. Bp., 1906, Singer és Wolfner. Kiadói, egységes, festett, dombornyomott, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotú, gerincén sérült
12749.

Rufpreis:
800 HUF

Kalandok és utirajzok az ifjuság számára. (Az Otthon Könyvtár. Szerk. Zöldi Márton - Sebestyén Károly) Bp., 1907, Phönix Irodalmi Rt. Kiadói, szecessziós, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
12750.

Rufpreis:
2 000 HUF

Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve + Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
12751.

Rufpreis:
1 200 HUF

Herényi Károly-Bakos Zoltán (szerk.): Nemzeti gyász (Antall József halála alkalmából). Debrecen, 1994, Temise Kft. Kiadói vászon kötésben, védőborítóval, fotókkal illusztrálva.
12752.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos akvarelljeihez szerzett Susie Feinschmecker kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Pest-Buda, 1989, kartonált, illusztrált, gerinc a sarkainál sérült, egyik lap kijár.
12753.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Verne Gyula: Sztrogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig I-II. rész.Bp., Eisler G. Kiadása. Kiadói vászonkötés, festett, első oldal szakadt.
12754.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kosztolányi Dezső: A szegény kisgyermek panaszai. Bp., 1923, Genius. Kopottas félbőr kötés.
12755.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF