1864 Magyar Nők Évkönyve. Negyedik évfolyam. Szerk. és kiad. Emilia (Kánya Emília). Pest, 1863. Kiadói, díszes félbőr kötésben, 14db litografált portréval, kopottas állapotú (a kötéstábla és a lapok foltosak, helyenként javításnyomok, ill. ceruzás firkák, az elején a naptárból 2 lap hiányzik)
Petőfi Sándor költeményei. Hiteles kéziratok alapján megigazított s hazai müvészek rajzaival diszitett első teljes kiadás. Bp., 1874, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, fametszetű képekkel gazdagon illusztrált (gerincen szakadásokkal)
B. Cramer: Latomia - Neue Zeitschrift für Freimaurerei. 15. Jahrgang Leipzig 1892. Bruno Zechel. Szabadkőműves folyóirat félvászon kötésben. / Freemaison magazine in half-linen binding 208p.
Eötvös Károly munkái 20 kötet a sorozatból. Bp., 1901-1909, Révai. Kiadói, egységes, aranyozott, Gottermayer vászonkötésben, festett lapszélekkel. Szép állapotú sorozat.
Edgar A[llan]. Poe: La Chute de la maison Usher Traduction de Ch[arles]. Baudelaire. Gravures de [Alexandre] Alexeieff. Paris, (1929), Orion. Az Usher-ház bukásának francia nyelvű, sorszámozott, 108. számú, bibliofil kiadása Alexander Alekszejev (1901-1982) tíz akvatinta alkotásával, eredeti tusrajzzal illusztrált egészbőr kötésben (a hátsó kötéstábla sérült, a bőrön itt-ott kisebb kopások, a kötésillusztráción vízfolt, a szennylapokon tintafoltok láthatók) / No. 108 bibliophile edition with 10 aquatints and an original ink illustration on front panel, half-leather binding (fault on back panel, water patch on front panel illustration, ink stains on endpapers and fly leaves)
1932 Lengyel István: A ma emberei. Egy újságíró feljegyzései. Dedikált példány, (Ebből a könyvből 100 amatőrpéldány készült a szerző sajátkező ajánlásával és aláírásával), h.n., 1932, Hunnia kiadó, aranyozott egészvászon kötésben, kopottas, hátul szakadt állapotban, 16x24 cm