Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 98

Illosvai Péter: Az hires neves Tholdi Miklosnak jeles cselekedtiről es baynokságáról való historia. Bp. 1924, Magyar Bibliophil Társaság. 24p. Készült 200 számozott példányban Reiter László irányításával. Forgalomba nem került. Kizárólag a Bibliophil Társaság tagjai kapták 1924. évi tagilletményül. Ez a 17. sz. példány. Sérült kiadói papírkötésben
12708.

Illosvai Péter: Az hires neves Tholdi Miklosnak jeles cselekedtiről es baynokságáról való historia.
Bp. 1924, Magyar Bibliophil Társaság. 24p. Készült 200 számozott példányban Reiter László irányításával. Forgalomba nem került. Kizárólag a Bibliophil Társaság tagjai kapták 1924. évi tagilletményül. Ez a 17. sz. példány. Sérült kiadói papírkötésben

Rufpreis:
3 000 HUF

Sophokles tragoediái. Bordázott gerincű, kopottas félbőr kötés, festett lapszélekkel, grafitceruzás aláhúzásokkal, előlap hiányzik.
12709.

Rufpreis:
1 000 HUF

12710.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

12711.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Mészáros Ignácz, bodó-baári és nagy-lútséi: Buda várának viszsza-vételekor a’ keresztények fogságába esett egy Kartigam névü török kis-aszszonynak ritka, és emlékezetes történeti, Mellyeket némelly különös fel-jegyzésekböl Magyar nyelvbe foglalta --. Posonyban, 1772, Landerer Mihály' betüivel. Korabeli, bordázott egészbőr kötésben. A címkép hiányzik, a kötésen kisebb kopások, a címlap sérült
12712.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

12713.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12714.

Rufpreis:
2 000 HUF

12715.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szomaházy István: Krakélerek alkonya és egyéb elmélkedések Bp., 1911 Athenaeum. Félvászon kötésben
12716.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Az új idők illemkódexe. Bp., 1930, Singer és Wolfner.Egészvászon kötés, borító belső oldalán grafitceruzás számbejegyzésekkel.
12717.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: Benyovszky Móric életrajza. Nemzeti Könyvtár, Magyar Hősök. Budapest, 2012, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó. Kartonált.
12718.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tormay Cecile: Bujdosó könyv I-II. (Tormay Cecil Művei VI-VII.) Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói, aranyozott, félvászon kötésben, közepes állapotú (a gerinc belül kissé meglazult, egy-két lap szélén kisebb szakadás)
12719.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF