Tormay Cecile: Bujdosó könyv I-II. (Tormay Cecil Művei VI-VII.) Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói, aranyozott, félvászon kötésben, közepes állapotú (a gerinc belül kissé meglazult, egy-két lap szélén kisebb szakadás)