Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 98

National Geographic: Válogatott portrék. Kopott szélekkel
12732.

Rufpreis:
1 000 HUF

3db könyv: Dr. Thim József: Népszerű közegészségtan. Pozsony 1899. Kiadja Stampfel Károly., Walter Pater: A renaissance. Ford. Sebestyén Károly. Bp., 1913, Révai. Első kiadás.,  Jesús de Aragón: A levegő kalózai. Ford. Dr. Balogh Barna. Bp., 1928, Légrády.
12733.

Rufpreis:
800 HUF

12734.

Rufpreis:
12 000 HUF

12735.

Rufpreis:
2 000 HUF

12736.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /  Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)
12737.

Muret-Sanders Enzyklopädisches Englisch-Deutsches und Deutsch-Englisches Wörterbuch. Hand- und Schulausgabe. Berlin-Schöneberg, (1908), Langenscheidtsche Verlagsbuchhandlung. Kiadói, dombornyomott, szecessziós, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egybekötve (a gerincen szakadás, a sarkok kopottak, egyébként jó állapotú) /
Bound in onw, art nouveau gold plated half-leather binding (fault on spine and on corners, otherwise good condition)

Rufpreis:
4 000 HUF

12738.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

Rufpreis:
12 000 HUF

12739.

Rufpreis:
8 000 HUF

12740.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12741.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12742.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

12743.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF