Jakab Ödön: A két imposztor. Elbeszélés gyermekek számára. Neogrády Antal rajzaival. Bp., 1898, Franklin-Társulat.Újrakötött vászonkötésben, eredeti címlappal.
Benkő András-Benkő György-Zsoldos Ferenc: Az Ifjúsági Vöröskeresztes Csoportok munkakönyve. Félvászon kötés, Állami Általános Iskola Igazgatósága, Hunya pecsétjével.
Élő könyvek - Magyar klasszikusok sorozat 33 kötete. A szerzők arcképeivel. Bp., cca 1900 Franklin. Egységes aranyozott sorozatkötésben. Arany János, Kisfaludy, Petőfi és mások műveivel
Magyar remekírók sorozat A magyar irodalom főművei. 1-55. kötetből 46 kötet Budapest, 1904-1906. Franklin. Az írók arcképével illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotú sorozat 45 db
Vörösmarty összes művei I., II., IV. kötet (Epikai költeményei, Lyrai költeményei, Drámai költeményei)- Sajtó alá rendezte Gyulay Pál, Bp. 1884-1885, Méhner, Franklin társulat, Dúsan aranyozott kiadói egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (1 lap sérült, a kötések szép állapotban)