Sir Walter Scott: Ivanhoe. A romance. London, n. y., Humphrey Milford - Oxford University Press. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotú / Gold plated linen binding, nice condition
Gyulai Pál: Emlékbeszédek I-II. Második, bővített kiadás. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
Gyulai Pál: Vázlatok és képek. Harmadik, bővített kiadás. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
Gyulai Pál: Dramaturgiai dolgozatok I-II. Bp., 1908, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész; Német-magyar rész. Ötödik kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói, dombornyomott, aranyozott félbőr kötésben, márványozott élmetszéssel, két kötetben, jó állapotú / German-Hungarian dictionary, half-leather binding, good condition
Földes Béla: Társadalmi gazdaságtan (nemzetgazdaságtan). I-II. kötet. Harmadik átdolgozott kiadás. I.: A társadalmi gazdaságtan elemei II.: A társadalmi gazdaságtan alkalmazott és gyakorlati tanai. Budapest, 1901. Athenaeum. VII + 523 p.; 531 p. Későbbi félvászon kötésben