Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
754254
12768
198
Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. (Kereskedelmi Szakkönyvtár 3-4.) Bp., é.n., a kereskedelmi Szakkönyvtár Szerkesztőbizottság. Kiadói félvászon kötésben, viseltes állapotú (ázott), a szennylapon tulajdonosi beírás. 772481
12769
198
Nyírő József: Havasok könyve. Budapest 1937. Révai. Halina kötésben. 450162
12770
198
682878
12771
198
523772
12772
198
4 db külföldi sakkönyv: 2 orosz, 1 svéd, 1 német / Russian, Swedish, German books about chess 576384
12773
198
Karriérek - Hires Feltalálók: Balla Ignác: Edison. 8 képpel. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, gerincen és védőlapon javítással, amúgy jó állapotban 730699
12774
198
Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!)
771381
12775
198
Vegyes könyv tétel: 7 db Panoráma útikönyv + Michelangelo-ról szóló könyv + hozzá nem működő Ania diavetítő 769457
12776
198
A filozófia története Thalestől Platonig. Összeállította Zivuska Jenő. Besztercebánya, 1912, Wolf Artur. Egészvászon kötés, kismértékben sérült gerinccel.
769311
12777
198
Homeri opera (Homérosz művei latin nyelven), Patavii (Padua), 1744. Gerince kopottas bőr, kartonált. 769338
12778
198
Kölcsey Ferenc munkái. Szerk. Angyal Dávid, Magyar Remekírók sorozat 14. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélekkel, jó állapotban. 716350
12779
198
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF