Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 98

Orel Géza: Az ügyes eladó kézikönyve. (Kereskedelmi Szakkönyvtár 3-4.) Bp., é.n., a kereskedelmi Szakkönyvtár Szerkesztőbizottság. Kiadói félvászon kötésben, viseltes állapotú (ázott), a szennylapon tulajdonosi beírás.
12768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyírő József: Havasok könyve. Budapest 1937. Révai. Halina kötésben.
12769.

Rufpreis:
2 000 HUF

12770.

Rufpreis:
800 HUF

12771.

Rufpreis:
1 000 HUF

12772.

4 db külföldi sakkönyv: 2 orosz, 1 svéd, 1 német /
Russian, Swedish, German books about chess

Rufpreis:
1 000 HUF

12773.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bertalan Tivadar: Lipi. Élet-rajz-regény a szerző képeivel. Bp., 2006, Agroinform. Kartonált, védőborítóval, dedikált (!)
12774.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyv tétel: 7 db Panoráma útikönyv + Michelangelo-ról szóló könyv + hozzá nem működő Ania diavetítő
12775.

Rufpreis:
1 000 HUF

A filozófia története Thalestől Platonig. Összeállította Zivuska Jenő. Besztercebánya, 1912, Wolf Artur. Egészvászon kötés, kismértékben sérült gerinccel.
12776.

Rufpreis:
1 000 HUF

Homeri opera (Homérosz művei latin nyelven), Patavii (Padua), 1744. Gerince kopottas bőr, kartonált.
12777.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Kölcsey Ferenc munkái. Szerk. Angyal Dávid, Magyar Remekírók sorozat 14. kötet. Bp., 1903, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, festett lapszélekkel, jó állapotban.
12778.

Rufpreis:
1 000 HUF

12779.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF