Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
766109
12780
198
Bloch Móricz: A magyar és német nyelv kiegészítő szótára magában foglaló az idegenszókat és az eredeti magyar szólásmódokat is. I.-II. egybekötve. Pest 1846 Geibel Károly. Későbbi egészvészon kötésben 765743
12781
198
Nagy Endre: Erdély fia. Bp., Légrády Testvérek. Félvászon kötés. 767913
12782
198
Vegyes könyv tétel, Juhász László: Modern Jób, félvászon kötés; Stopes, Marie Carmichael: Szerelmi élet a házasságban, vászon kötés.
765935
12783
198
Tersánszky J. Jenő: Egy szarvasgím története. Budapest 1948. Révai.
765519
12784
198
Öt évtized szárnyakon (50 years). Budapest, 1996, A MALÉV története, színes fotókkal illusztrált.
765384
12785
198
Hatvany Lajos(főszerkszerk.-Karinthy Frigyes-Kosztolányi Dezső(szerk.): Esztendő 1918. augusztus, 8. szám. Puhakötésű, borítója sérült. 768924
12786
198
2db könyv: Az állatértékesítés és -tenyésztés múltja és jelene. Bp., 1944, Országos Állatkereskedelmi Egyesület; Budapest Főváros Állat- és Növénykertjének Útmutatója. Bp., 1957
768569
12787
198
Nemes Sándor: Gyakorlati nyomozás. Bp., 1944, Griff. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (a kötés belül levált, itt-ott ceruzás jelölések) 768582
12788
198
900
Csemege Édesipari Gyár, Hetvenöt év története, 1910-1985, színes fotókkal illusztrálva a gyárról és a készített termékekről. 769355
12789
198
Benedek Marcell(szerk.): Irodalmi lexikon. Bp., 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú, belsejében ajánlással. 769395
12790
198
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., Hungária és Nyugat. Félvászon kötés, illusztrációkkal. 765926
12791
198
Karel Capek: Egy kis foxi élete. Bratislava 1980. Madách.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF