Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 98

Bloch Móricz: A magyar és német nyelv kiegészítő szótára magában foglaló az idegenszókat és az eredeti magyar szólásmódokat is. I.-II. egybekötve. Pest 1846 Geibel Károly. Későbbi egészvészon kötésben
12780.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nagy Endre: Erdély fia. Bp., Légrády Testvérek. Félvászon kötés.
12781.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyv tétel, Juhász László: Modern Jób, félvászon kötés; Stopes, Marie Carmichael: Szerelmi élet a házasságban, vászon kötés.
12782.

Rufpreis:
800 HUF

Tersánszky J. Jenő: Egy szarvasgím története. Budapest 1948. Révai.
12783.

Rufpreis:
1 600 HUF

Öt évtized szárnyakon (50 years). Budapest, 1996, A MALÉV története, színes fotókkal illusztrált.
12784.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hatvany Lajos(főszerkszerk.-Karinthy Frigyes-Kosztolányi Dezső(szerk.): Esztendő 1918. augusztus, 8. szám. Puhakötésű, borítója sérült.
12785.

Rufpreis:
800 HUF

2db könyv: Az állatértékesítés és -tenyésztés múltja és jelene. Bp., 1944, Országos Állatkereskedelmi Egyesület; Budapest Főváros Állat- és Növénykertjének Útmutatója. Bp., 1957
12786.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nemes Sándor: Gyakorlati nyomozás. Bp., 1944, Griff. Kiadói félvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (a kötés belül levált, itt-ott ceruzás jelölések)
12787.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csemege Édesipari Gyár, Hetvenöt év története, 1910-1985, színes fotókkal illusztrálva a gyárról és a készített termékekről.
12788.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Benedek Marcell(szerk.): Irodalmi lexikon. Bp., 1927, Győző Andor Kiadása. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú, belsejében ajánlással.
12789.

Rufpreis:
3 000 HUF

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., Hungária és Nyugat. Félvászon kötés, illusztrációkkal.
12790.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karel Capek: Egy kis foxi élete. Bratislava 1980. Madách.
12791.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF