Illosvai Péter: Az hires neves Tholdi Miklosnak jeles cselekedtiről es baynokságáról való historia.
Bp. 1924, Magyar Bibliophil Társaság. 24p. Készült 200 számozott példányban Reiter László irányításával. Forgalomba nem került. Kizárólag a Bibliophil Társaság tagjai kapták 1924. évi tagilletményül. Ez a 17. sz. példány. Sérült kiadói papírkötésben