Tétel

Rufpreis:

800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD

Beschreibung:

Vegyes könyv tétel-Gausz Tibor: Ragyogó szemek (Bp., 1941, Korda, kopottas papírkötés), A jeggyűrűért! (Bp., 1941, Korda, szakadozott papírkötés), Szederkényi Anna: Amíg egy asszony eljut odáig (Bp., 1916, Athenaeum, sérült gerincű kopottas kartonált kötés), Anna Seghers: Gyerekek (kartonált, félvászon, kopottas), Mogilevszkaja: A pintyőke.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván