Porzellan

Zahl der Lose: 145

Drasche porcelán bonbonier, jelzett, hibátlan, matricás / Chinaware bonbonier 13 cm
11221.

Rufpreis:
800 HUF

11222.

Rufpreis:
12 000 HUF

11223.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Jris német szószos kínáló, jelzett, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:11 cm
11224.

Rufpreis:
800 HUF

6 személyes cseh Alt-Wien Victoria teás hiányos készlet, jelzett, egyik csészén minimális lepattanással, matricás és kézzel festett
11225.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Villeroy & Boch "Conseil de I' Atlantique Nord" dobozka fedővel, felirattal, jelzett, hibátlan, d:12 cm
11226.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ens kisfiú virágcsokorral, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:12 cm
11227.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880 Máz alatt festett, kobaltkék "hagymamintás", jelzett Meissen DWMSC porcelán halas tál (alján egy-két apró lepattogzás) /  Meissen DWMSC vintage fish plate with cobalt "Zwiebelmuster" (some tiny faults on bottom), 55x26cm
11228.

cca 1880 Máz alatt festett, kobaltkék "hagymamintás", jelzett Meissen DWMSC porcelán halas tál (alján egy-két apró lepattogzás) /
Meissen DWMSC vintage fish plate with cobalt "Zwiebelmuster" (some tiny faults on bottom), 55x26cm

Rufpreis:
10 000 HUF

11229.

Rufpreis:
4 000 HUF

Lengyel teás készlet, jelzett, matricás, egyik csészealjon hajszálrepedés
11230.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett, búzavirágokkal  és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó pár, aranyozott szegéllyel / Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick pair, with gold plated 15cm
11231.

Kézzel festett, búzavirágokkal és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó pár, aranyozott szegéllyel /
Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick pair, with gold plated 15cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Rosenthal virág mintás kaspó, jelzett, hibátlan, matricás, m:11 cm, d:16 cm  / Rosenthal porcelain pot
11232.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF