Porzellan Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
640848
11221
192
Drasche porcelán bonbonier, jelzett, hibátlan, matricás / Chinaware bonbonier 13 cm
627917
11222
192
694935
11223
192
120000
663068
11224
192
Jris német szószos kínáló, jelzett, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:11 cm
726453
11225
192
6 személyes cseh Alt-Wien Victoria teás hiányos készlet, jelzett, egyik csészén minimális lepattanással, matricás és kézzel festett
725405
11226
192
Villeroy & Boch "Conseil de I' Atlantique Nord" dobozka fedővel, felirattal, jelzett, hibátlan, d:12 cm
724943
11227
192
Ens kisfiú virágcsokorral, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m:12 cm
691619
11228
192
cca 1880 Máz alatt festett, kobaltkék "hagymamintás", jelzett Meissen DWMSC porcelán halas tál (alján egy-két apró lepattogzás) / Meissen DWMSC vintage fish plate with cobalt "Zwiebelmuster" (some tiny faults on bottom), 55x26cm
469917
11229
192
707957
11230
192
Lengyel teás készlet, jelzett, matricás, egyik csészealjon hajszálrepedés 699531
11231
192
Kézzel festett, búzavirágokkal és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó pár, aranyozott szegéllyel / Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick pair, with gold plated 15cm 731811
11232
192
Rosenthal virág mintás kaspó, jelzett, hibátlan, matricás, m:11 cm, d:16 cm / Rosenthal porcelain pot Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF