Porzellan

Zahl der Lose: 145

Zsolnay porcelán kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:24 cm
11197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sinkó András (1901-1976): Kislány cicával. Kézzel festett, jelzett Zsolnay figura, hibátlan /  Little girl with a cat. Individually designed, hand painted Zsolnay figure, in flawless condition, 14cm
11198.

Sinkó András (1901-1976): Kislány cicával. Kézzel festett, jelzett Zsolnay figura, hibátlan /
Little girl with a cat. Individually designed, hand painted Zsolnay figure, in flawless condition, 14cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Apró, matricás virágokkal díszített Zsolnay porcelán teáskészlet: kanna, cukortartó, 4 db csésze és 4 db tányér (egyik tányér csorba) / Zsolnay chinaware tea set
11199.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm / Zsolnay handpainted chinaware bird
11200.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay pillangós tejkiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, pótlás céljából, m:9 cm
11201.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Virágmintás, kézzel festett, jelzett Zsolnay bonbonniere /  Hand painted Zsolnay porcelain bonbonniere, 10,5x10,5x6cm
11202.

Virágmintás, kézzel festett, jelzett Zsolnay bonbonniere /
Hand painted Zsolnay porcelain bonbonniere, 10,5x10,5x6cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Kézzel festett Zsolnay mini kaspó, jelzett, hibátlan / Hand painted Zsolnay pot d:10 cm, m:7 cm
11203.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura / Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm
11204.

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán kutya figura /
Handpainted Zsolnay chinaware dog figure 7x12cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11205.

6db, matricás, aranyozott, jelzett Zsolnay kávéscsésze alátét /
Porcelain coffee saucers

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay porcelán őz és gidája, jelzett, hibátlan/ Zsolnay chinaware figure 17×14 cm
11206.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Zsolnay porcelán madár pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm, h:12 cm / Zsolnay handpainted chinaware birds
11207.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szász Endre után Hollóházi porcelán váza, jelzett, matricás, hibátlan / Hollohaza chinaware vase 15 cm
11208.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF