Porzellan

Zahl der Lose: 145

Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal /  Va Bene coffee set
11247.

Va Bene 6 személyes porcelán kávéskészlet fém állvánnyal /
Va Bene coffee set

Rufpreis:
800 HUF

The Hunter, vadászjelenetekkel díszített, máz alatt részben kézzel festett, jelzett Myott porcelán teáskészlet: kiöntő, cukortartó, tejkiöntő, 5db csésze, 6db alátét és egy süteményes tálka /  The Hunter tea sett by Myott (one cup missing)
11248.

The Hunter, vadászjelenetekkel díszített, máz alatt részben kézzel festett, jelzett Myott porcelán teáskészlet: kiöntő, cukortartó, tejkiöntő, 5db csésze, 6db alátét és egy süteményes tálka /
The Hunter tea sett by Myott (one cup missing)

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Bólogató kínai antik pár, kézzel festett és karcolt, apró lepattanások és ragasztások, BÁV címkével a belsejében/ Chinaware nod chinese pair
11249.

Rufpreis:
5 000 HUF

11250.

Kézzel festett japán porcelán váza (tetején 1mm-es csorba), kopott, jelzett, /
Hand-painted Japanese porcelain vase (with a very small crack on top) 19 cm

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csehszlovák porcelán kávés készlet. Hiánytalan, jó állapotban
11251.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett, német, rokokó porcelán fiú /  Hand painted German porcelain boy in rococo style, 11cm
11252.

Kézzel festett, német, rokokó porcelán fiú /
Hand painted German porcelain boy in rococo style, 11cm

Rufpreis:
800 HUF

Porcelán  figurák és egy mini kulacs összesen: 6 db, jelzettek, hibátlanok, kézzel festettek, m:6-14 cm
11253.

Rufpreis:
1 400 HUF

3db kézzel festett jelzett porcelán figura /  Hand painted porcelain figures, 13cm
11254.

3db kézzel festett jelzett porcelán figura /
Hand painted porcelain figures, 13cm

Rufpreis:
800 HUF

2db kézzel festett jelzett porcelán figura (az egyiken apró hibák) /  Hand painted porcelain figures (one with faults), 12-17cm
11255.

2db kézzel festett jelzett porcelán figura (az egyiken apró hibák) /
Hand painted porcelain figures (one with faults), 12-17cm

Rufpreis:
800 HUF

2db kézzel festett figura, jelzés nélkül /  Hand painted porcelain figures, 10-12cm
11256.

2db kézzel festett figura, jelzés nélkül /
Hand painted porcelain figures, 10-12cm

Rufpreis:
800 HUF

Nagyméretű, kézzel festett, aranyozott, kínai jelenteket ábrázoló porcelán váza /  Large, hand painted, gold plated china vase with Chinese scenes, 35cm
11257.

Nagyméretű, kézzel festett, aranyozott, kínai jelenteket ábrázoló porcelán váza /
Large, hand painted, gold plated china vase with Chinese scenes, 35cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

2db, kézzel festett, porcelán madárfigura /  Hand painted porcelain birds, 9cm, 12cm
11258.

2db, kézzel festett, porcelán madárfigura /
Hand painted porcelain birds, 9cm, 12cm

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF