Porzellan Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
619974
11233
192
6600
1931-1946 Kék virágokkal díszített, 1382 formatípusú, jelzett Porzellanfabrik Arzberg porcelán teáskészlet 2db kiöntővel, 4db csészével és aljjal és egy cukortartóval / Porzellanfabrik Arzberg porcelain tea set of the 1382 form with a kettle, milk jug, sugar bowl and 4 cups with saucers 673804
11234
192
Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, repedt, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
705872
11235
192
Hiányos Oscar Schlegelmilch süteményes készlet, jelzett, hibátlan, matricás
716244
11236
192
Kézzel aranyozott, török kávészkészlet / Turkish coffee set 714852
11238
192
Goebel veréb, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×9 cm
714780
11239
192
MZ Altrohlau kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, kopott, m:22 cm 716190
11240
192
716184
11241
192
XX. sz eleje Kézzel festett kínai porcelán tál Victoria porcelán jelzéssel, keleti mintával. Hibátlan. / Nice hand painted porcelain bowl with oriental pattern 41x18 cm
699751
11243
192
Porcelán süteményes készlet: áttört süteményes tál és 6db tányérka. Komplett, Oscar Schlegelmich jelzéssel, részben kézzel festett, ezüstözött / marked, complete cake set, partly hand painted, silver plated
640855
11244
192
640885
11245
192
Dorohoi szerelmesek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Romanian porcelain figure
654765
11246
192
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF