Porzellan

Zahl der Lose: 145

1931-1946 Kék virágokkal díszített, 1382 formatípusú, jelzett Porzellanfabrik Arzberg porcelán teáskészlet 2db kiöntővel, 4db csészével és aljjal és egy cukortartóval /  Porzellanfabrik Arzberg porcelain tea set of the 1382 form with a kettle, milk jug, sugar bowl and 4 cups with saucers
11233.

1931-1946 Kék virágokkal díszített, 1382 formatípusú, jelzett Porzellanfabrik Arzberg porcelán teáskészlet 2db kiöntővel, 4db csészével és aljjal és egy cukortartóval /
Porzellanfabrik Arzberg porcelain tea set of the 1382 form with a kettle, milk jug, sugar bowl and 4 cups with saucers

Rufpreis:
6 600 HUF
17,89
20,63

Cimborák, ARPO román bisquitte porcelán, kézzel festett, repedt, jelzett, m:22 cm / Romanian bisquitte porcelain figure
11234.

Rufpreis:
800 HUF

Hiányos Oscar Schlegelmilch süteményes készlet, jelzett, hibátlan, matricás
11235.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel aranyozott, török kávészkészlet /  Turkish coffee set
11236.

Kézzel aranyozott, török kávészkészlet /
Turkish coffee set

Rufpreis:
800 HUF

Goebel veréb, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×9 cm
11238.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

MZ Altrohlau kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, kopott, m:22 cm
11239.

Rufpreis:
1 600 HUF

11240.

Rufpreis:
5 000 HUF

XX. sz eleje Kézzel festett kínai porcelán tál Victoria porcelán jelzéssel, keleti mintával. Hibátlan. / Nice hand painted porcelain bowl with oriental pattern 41x18 cm
11241.

XX. sz eleje Kézzel festett kínai porcelán tál Victoria porcelán jelzéssel, keleti mintával. Hibátlan. /
Nice hand painted porcelain bowl with oriental pattern 41x18 cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Porcelán süteményes készlet: áttört süteményes tál és 6db tányérka. Komplett, Oscar Schlegelmich jelzéssel, részben kézzel festett, ezüstözött / marked, complete cake set, partly hand painted, silver plated
11243.

Rufpreis:
3 000 HUF

11244.

Rufpreis:
800 HUF

Dorohoi szerelmesek, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm/ Romanian porcelain figure
11245.

Rufpreis:
800 HUF

11246.

Matricás, jelzett, Apulum porcelán teáskanna /
Tea kettle, 23cm

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF