Porzellan Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
728937
11209
192
Hollóházi Erika kínálótál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:25 cm 727893
11210
192
Hollóházi "Magyar Szénbányászat" váza pár, jelzettek, hibátlanok, m:22 és 26 cm
716364
11211
192
Hollóházi virágokkal és madárral díszített nagyméretű porcelán váza, jelzett, matricás, hibátlan, m:28 cm / Hollóházi chinaware vase
714700
11212
192
2200
Hollóházi Erika nagy bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:18 cm 640789
11213
192
2 db Hollóházi kis bonbonier, egyiken apró csorba, matricásak, jelzettek, d:8-12 cm/ Hollohaza porcelain candy dish
682992
11214
192
Egy pár Hollóházi porcelán tálka matricás díszítéssel / A pair of porelain plates, 22,5x5,5cm 599831
11215
192
Aladdin a szőnyegen, kézzel festett Hollóházi porcelán figura. Minta (!) / Pattern of the hand painted Hollóházi porcelain figure "Aladdin", 12x10x6cm
559748
11216
192
100
Aquincumi, öltözködő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm 702839
11217
192
Gránit parasztlány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritka, m:29 cm
654770
11218
192
Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskanna / Coffee jug, 20cm 358108
11219
192
11 db-os Alföldi jelzéssel ellátott vegyes porcelán tétel, benne: cukortartó, tejkiöntő, 3 db csésze, 7 db kétféle méretű kistányér
731661
11220
192
Gránit tétel: Tál, só tartó (sérült), tejszín kiöntők, mustár tartó Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF