Porzellan

Zahl der Lose: 145

Hollóházi Erika kínálótál, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:25 cm
11209.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi "Magyar Szénbányászat" váza pár, jelzettek, hibátlanok, m:22 és 26 cm
11210.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virágokkal és madárral díszített nagyméretű porcelán váza, jelzett, matricás, hibátlan, m:28 cm / Hollóházi chinaware vase
11211.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Erika nagy bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:18 cm
11212.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db Hollóházi kis bonbonier, egyiken apró csorba, matricásak, jelzettek, d:8-12 cm/ Hollohaza porcelain candy dish
11213.

Rufpreis:
800 HUF

Egy pár Hollóházi porcelán tálka matricás díszítéssel /  A pair of porelain plates, 22,5x5,5cm
11214.

Egy pár Hollóházi porcelán tálka matricás díszítéssel /
A pair of porelain plates, 22,5x5,5cm

Rufpreis:
800 HUF

Aladdin a szőnyegen, kézzel festett Hollóházi porcelán figura. Minta (!) /  Pattern of the hand painted Hollóházi porcelain figure "Aladdin", 12x10x6cm
11215.

Aladdin a szőnyegen, kézzel festett Hollóházi porcelán figura. Minta (!) /
Pattern of the hand painted Hollóházi porcelain figure "Aladdin", 12x10x6cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi, öltözködő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
11216.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Gránit parasztlány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritka, m:29 cm
11217.

Rufpreis:
2 800 HUF

Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskanna /  Coffee jug, 20cm
11218.

Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskanna /
Coffee jug, 20cm

Rufpreis:
800 HUF

11 db-os Alföldi jelzéssel ellátott vegyes porcelán tétel, benne: cukortartó, tejkiöntő, 3 db csésze, 7 db kétféle méretű kistányér
11219.

Rufpreis:
800 HUF

Gránit tétel: Tál, só tartó (sérült), tejszín kiöntők, mustár tartó
11220.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF