Porzellan

Zahl der Lose: 145

11184.

Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Herendi mini halacska, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, h:5 cm
11185.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Herendi süteményes tányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:18 cm
11186.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi Kőszeg város címerés kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm Hand painted tiny Herendi bowl,
11187.

Herendi Kőszeg város címerés kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm
Hand painted tiny Herendi bowl,

Rufpreis:
3 000 HUF

Viktória mintás, kézzel festett és aranyozott, jelzett Herendi tálka /  Hand painted gold plated tiny Herendi bowl, 11×9 cm
11188.

Viktória mintás, kézzel festett és aranyozott, jelzett Herendi tálka /
Hand painted gold plated tiny Herendi bowl, 11×9 cm

Rufpreis:
1 600 HUF

Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban, 7×5 cm / Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition
11189.

Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban, 7×5 cm /
Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay szecessziós váza 1898-1902. Forma- és dekorterv: Mack Lajos, porcelánfajansz, két fajta eozinmázzal, domborműves mintázattal, hibátlan, jelzett, m:32 cm, d:16 cm / Zsolnay art nouveau eosin vase in flawless condition
11191.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25
43

Zsolnay búzavirág mintás tégely és váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm
11192.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay bölény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h:20 cm
11193.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay kézzel festett porcelán nyuszi, hibátlan, jelzett / Zsolnay chinaware figure 7 cm
11194.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay jelzéssel ellátott ovális alakú kézzel festett porcelán hamutál, aranyozott szegéllyel, szép virág díszítéssel
11195.

Rufpreis:
800 HUF

Zsolnay tejkiöntő, jelzett, apró mázhibával, m:8 cm
11196.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF