Porzellan Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
543158
11184
192
70000
728496
11185
192
Herendi mini halacska, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, h:5 cm 728507
11186
192
2200
Herendi süteményes tányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:18 cm 728478
11187
192
Herendi Kőszeg város címerés kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm Hand painted tiny Herendi bowl, 728474
11188
192
Viktória mintás, kézzel festett és aranyozott, jelzett Herendi tálka / Hand painted gold plated tiny Herendi bowl, 11×9 cm 713503
11189
192
Kézzel festett tojás alakú jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban, 7×5 cm / Handpainted numbered Herend chinaware egg shaped bonbonier in flawless condition
729543
11191
192
50000
Zsolnay szecessziós váza 1898-1902. Forma- és dekorterv: Mack Lajos, porcelánfajansz, két fajta eozinmázzal, domborműves mintázattal, hibátlan, jelzett, m:32 cm, d:16 cm / Zsolnay art nouveau eosin vase in flawless condition 714740
11192
192
Zsolnay búzavirág mintás tégely és váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm 731751
11193
192
Zsolnay bölény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm, h:20 cm 731632
11194
192
Zsolnay kézzel festett porcelán nyuszi, hibátlan, jelzett / Zsolnay chinaware figure 7 cm 358107
11195
192
Zsolnay jelzéssel ellátott ovális alakú kézzel festett porcelán hamutál, aranyozott szegéllyel, szép virág díszítéssel
705824
11196
192
Zsolnay tejkiöntő, jelzett, apró mázhibával, m:8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF