Viktória mintás, kézzel festett és aranyozott, jelzett Herendi tálka /... https://www.darabanth.com/de/192-Fernauktion/192.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~2000006/Viktoria-mintas-kezzel-festett-es-aranyozott-jelzett-Herendi-talka--3Cbr3EHand-painted-gold-~II728474
728474
11188
192
Beschreibung: Viktória mintás, kézzel festett és aranyozott, jelzett Herendi tálka /
Hand painted gold plated tiny Herendi bowl, 11×9 cm
: tánczos_gábor