Porzellan

Zahl der Lose: 145

11159.

Kézzel festett, Apponyi-mintás, jelzett, Herendi falióra elektromos szerkezettel /
Hand painted Herendi wall clock with electric movement, d: 28cm

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Rothschild-mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan állapotban, d:29,5 cm / Handpainted numbered Herend chinaware plate in flawless condition
11160.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Apponyi mintás szív alakú, rózsás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:14 cm, m:12 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish
11161.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Viktória mintás jelzett Herendi II.oszt. porcelán kaspó hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition d:18, m:15 cm
11162.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Indiai kosár mintás gyertyatartó pár (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm (2×) /Pair of candlesticks, handpainted Herend
11163.

Herendi Indiai kosár mintás gyertyatartó pár (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm (2×)
/Pair of candlesticks, handpainted Herend

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm
11165.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Herendi Juhász a pulijával, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:20 cm
11166.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Indiai kosár mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm, d:11 cm /Handpainted Herend porcelain small pot
11167.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán falióra elektromos szerkezettel /  Herend handpainted chinaware clock d:28 cm
11168.

Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán falióra elektromos szerkezettel /
Herend handpainted chinaware clock d:28 cm

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11169.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Indiai kosár mintás leveles kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:26 cm, sz:24 cm /Handpainted Herend porcelain dish
11170.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kézzel festett, sorszámozott, levél formájú, rózsás, jelzett Herendi porcelán bonbonier (az egyik rózsa hibás) / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with rose (small fault) 12x12x14cm
11171.

Kézzel festett, sorszámozott, levél formájú, rózsás, jelzett Herendi porcelán bonbonier (az egyik rózsa hibás) /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with rose (small fault) 12x12x14cm

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF