Porzellan Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
682982
11159
192
14000
727400
11160
192
Herendi Rothschild-mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan állapotban, d:29,5 cm / Handpainted numbered Herend chinaware plate in flawless condition
638333
11161
192
Herendi Apponyi mintás szív alakú, rózsás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, sérült, h:14 cm, m:12 cm /Handpainted Herend porcelain candy dish
651084
11162
192
Kézzel festett sorszámozott Viktória mintás jelzett Herendi II.oszt. porcelán kaspó hibátlan állapotban/ Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition d:18, m:15 cm 638212
11163
192
14000
Herendi Indiai kosár mintás gyertyatartó pár (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm (2×) /Pair of candlesticks, handpainted Herend
727424
11165
192
5500
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, d:14 cm
581461
11166
192
Herendi Juhász a pulijával, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:20 cm 638388
11167
192
4800
Herendi Indiai kosár mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm, d:11 cm /Handpainted Herend porcelain small pot
615350
11168
192
Herendi kézzel festett Viktória mintás porcelán falióra elektromos szerkezettel / Herend handpainted chinaware clock d:28 cm 638334
11169
192
638464
11170
192
14000
Herendi Indiai kosár mintás leveles kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, h:26 cm, sz:24 cm /Handpainted Herend porcelain dish
581466
11171
192
Kézzel festett, sorszámozott, levél formájú, rózsás, jelzett Herendi porcelán bonbonier (az egyik rózsa hibás) / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with rose (small fault) 12x12x14cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF