Porzellan Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
731809
11172
192
Herendi Apponyi mintás leveles tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, h:23 cm 705067
11173
192
32000
Herendi Viktória mintás kaspó, kos fej díszítéssel, jelzett, hibátlan, kézzel festett, m:15 cm , d:20 cm, h:27 cm
714756
11174
192
Herendi kávés kiöntő, kézzel festett, apró lepattanás a rózsán, jelzett (koronás), m:21 cm
702426
11175
192
Herendi puttó lábas bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritka, m:14 cm 725202
11176
192
Herendi almát evő kislány, kézzel festett, jelzett (Vastagh Györgyné, koronás), hibátlan, m:16 cm 713342
11177
192
6500
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm /Handpainted Herend porcelain vase 727387
11178
192
5500
Herendi Rothschild-mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan állapotban, m:16 cm / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition
691618
11179
192
19000
Kínai figurális jelenetekkel díszített, kagyló formájú, kézzel festett, aranyozott, jelzett Herendi kínáló tál / Shell shaped hand painted Herendi bowl decorated with Chinese scenes and gold plating, 24x20cm 725393
11180
192
Herendi virágos ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8 cm, m:5 cm 725053
11181
192
Herendi leveles rózsa, kézzel festett, mini lepattanássokkal, jelzett (koronás), h:16 cm, m:5 cm
713499
11182
192
Herendi Viktória mintás füles kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17×15 cm 553830
11183
192
Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier / Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF