Porzellan

Zahl der Lose: 145

Herendi Apponyi mintás leveles tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm, h:23 cm
11172.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás kaspó, kos fej díszítéssel, jelzett, hibátlan, kézzel festett, m:15 cm , d:20 cm, h:27 cm
11173.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Herendi kávés kiöntő, kézzel festett, apró lepattanás a rózsán, jelzett (koronás), m:21 cm
11174.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi puttó lábas bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, ritka, m:14 cm
11175.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi almát evő kislány, kézzel festett, jelzett (Vastagh Györgyné, koronás), hibátlan, m:16 cm
11176.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
10

Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm /Handpainted Herend porcelain vase
11177.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Herendi Rothschild-mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan állapotban, m:16 cm / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition
11178.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kínai figurális jelenetekkel díszített, kagyló formájú, kézzel festett, aranyozott, jelzett Herendi kínáló tál /  Shell shaped hand painted Herendi bowl decorated with Chinese scenes and gold plating, 24x20cm
11179.

Kínai figurális jelenetekkel díszített, kagyló formájú, kézzel festett, aranyozott, jelzett Herendi kínáló tál /
Shell shaped hand painted Herendi bowl decorated with Chinese scenes and gold plating, 24x20cm

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Herendi virágos ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8 cm, m:5 cm
11180.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi leveles rózsa, kézzel festett, mini lepattanássokkal, jelzett (koronás), h:16 cm, m:5 cm
11181.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Viktória mintás füles kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 17×15 cm
11182.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kézzel festett  virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier / Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm
11183.

Kézzel festett virágokkal díszített jelzett Óherendi porcelán bonbonier /
Handpainted Old Herend chinaware bonbonier 11x12 cm

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF