Porzellan

Zahl der Lose: 145

Kézzel festett, jelzett, porcelán szarvas figura / Hand painted, marked, porceain deer figure 16cm
11271.

Rufpreis:
800 HUF

11272.

XIX. sz. vége: Komédiások. Kézzel festett porcelán figura (alig észrevehető javítással), két kardos jelzéssel /
XIXth century: Comedians. Hand-painted chinaware figure. (with minor repair) 33 cm

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Porcelán madarak, jelzettek, hibátlanok,kézzel festettek, összesen: 7 db
11273.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kézzel festett, aranyozott, jelzett kínai porcelántál /  Hand painted gold plated Chinese plate, d: 26cm
11274.

Kézzel festett, aranyozott, jelzett kínai porcelántál /
Hand painted gold plated Chinese plate, d: 26cm

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Cca 1900 porcelán mustáros kanál, kézzel festett, jelzés nélküli, h:13 cm
11275.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baba mini teás készlet, jelzett (M-Z Austria), hibátlan, matricás
11276.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baba mini teás készlet, hiányos, jelzés nélkül, h:14 cm, m:4 cm
11277.

Rufpreis:
1 000 HUF

Baba mini teás készlet, hiányos, jelzés nélkül, h:16 cm, m:4 cm
11278.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán sas éjjeli lámpa, jelzés nélkül, apró mázhibával, m:20 cm
11279.

Rufpreis:
1 800 HUF

Porcelán csésze és alj (3db), kézzel festett, jelzett, hibátlan de kopott
11280.

Rufpreis:
800 HUF

2 db figurális porcelán (egyik ENS), nagyon apró sérülésekkel, restaurátoroknak
11281.

Rufpreis:
2 000 HUF

11282.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF