Porzellan Zahl der Lose: 145
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
699622
11271
192
Kézzel festett, jelzett, porcelán szarvas figura / Hand painted, marked, porceain deer figure 16cm
536044
11272
192
24000
716344
11273
192
3200
Porcelán madarak, jelzettek, hibátlanok,kézzel festettek, összesen: 7 db 730028
11274
192
Kézzel festett, aranyozott, jelzett kínai porcelántál / Hand painted gold plated Chinese plate, d: 26cm
709928
11275
192
Cca 1900 porcelán mustáros kanál, kézzel festett, jelzés nélküli, h:13 cm 725246
11276
192
Baba mini teás készlet, jelzett (M-Z Austria), hibátlan, matricás 725236
11277
192
Baba mini teás készlet, hiányos, jelzés nélkül, h:14 cm, m:4 cm 725228
11278
192
Baba mini teás készlet, hiányos, jelzés nélkül, h:16 cm, m:4 cm 725209
11279
192
Porcelán sas éjjeli lámpa, jelzés nélkül, apró mázhibával, m:20 cm 730213
11280
192
Porcelán csésze és alj (3db), kézzel festett, jelzett, hibátlan de kopott 729464
11281
192
2 db figurális porcelán (egyik ENS), nagyon apró sérülésekkel, restaurátoroknak 543437
11282
192
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF