Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
563670
12588
188
684678
12589
188
Illyés Gyula: Közügy. Bp., 1981, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
683057
12590
188
Kós Károly: Varju-nemzetség. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, ex librisszel 684682
12591
188
Illyés Gyula: Abbahagyott versek. (Mikrokozmosz Füzetek) Bp., 1971, Szépirodalmi. Első kiadás! Kiadói papírkötésben
533065
12592
188
Lampérth Géza: Régi magyar levelesláda. Mult idők szerelmes irásai és egyebek. Bp. 1923. Globus. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (hibás gerinc)
683063
12593
188
Jókai Mór Összes Művei. Nemzeti Kiadás XXXVII.: Novellák. Bp., 1895, Franklin-Társulat - Révai Testvérek. Kiadói, gazdagon díszített, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú 701273
12594
188
Molter Károly: Tibold Márton. Regény. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, festett, halinakötésben, jó állapotú 701278
12595
188
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Regény. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, jó állapotú 701276
12596
188
Nyirő József: Jézusfaragó ember. Regény. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, festett, halinakötésben, jó állapotú
703345
12597
188
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. A kézirat facsimile kiadása kísérőtanulmánnyal, kiadói műbőr kötésben 703342
12598
188
Móra Ferenc művei válogatás 3 kötetben. Bp., 1959 Móra. Egészvászon kötésben, karton tékában 680523
12599
188
Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., é.n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, illusztrált, előzéklapon tollas ajándékozó sorok, kötés belül levált
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF