Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

12588.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illyés Gyula: Közügy. Bp., 1981, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12589.

Rufpreis:
800 HUF

Kós Károly: Varju-nemzetség. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, ex librisszel
12590.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Abbahagyott versek. (Mikrokozmosz Füzetek) Bp., 1971, Szépirodalmi. Első kiadás! Kiadói papírkötésben
12591.

Rufpreis:
800 HUF

Lampérth Géza: Régi magyar levelesláda. Mult idők szerelmes irásai és egyebek. Bp. 1923. Globus. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (hibás gerinc)
12592.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór Összes Művei. Nemzeti Kiadás XXXVII.: Novellák. Bp., 1895, Franklin-Társulat - Révai Testvérek. Kiadói, gazdagon díszített, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
12593.

Rufpreis:
1 000 HUF

Molter Károly: Tibold Márton. Regény. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, festett, halinakötésben, jó állapotú
12594.

Rufpreis:
800 HUF

Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Regény. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, jó állapotú
12595.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyirő József: Jézusfaragó ember. Regény. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, festett, halinakötésben, jó állapotú
12596.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. A kézirat facsimile kiadása kísérőtanulmánnyal, kiadói műbőr kötésben
12597.

Rufpreis:
1 000 HUF

Móra Ferenc művei válogatás 3 kötetben. Bp., 1959 Móra. Egészvászon kötésben, karton tékában
12598.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babits Mihály: Az európai irodalom története. Bp., é.n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, illusztrált, előzéklapon tollas ajándékozó sorok, kötés belül levált
12599.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF