Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
697848
12576
188
Reviczky Gyula: Összes költeményei. Rendezte: Koroda Pál. 2. kiadás. Budapest, 1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott, angolvászon kötésben, megkímélt állapotban.
697675
12577
188
Romain Rolland: Le seuil. Précédé de royaume du t. Genf, ~1940, k.n.. Számozott: 693/5150, fűzött, papírborítóban.
697527
12578
188
Kaffka Margit: Színek és évek. Regény. Első kiadás. Budapest, 1912, Franklin - társulat. Kiadói papírborítóban. 697514
12579
188
József Attila: Összes versei és műfordításai. Sarlós István ex librisével. Bp., ~1940, Cserépfalvi kiadó. Kissé szakadt állapotban, papírkötésben. 696239
12580
188
3200
7db Karl May könyv: Az ezüsttó kincse; A Szkipetárok földjén; Karácsony; A Balkánon; Bagdadtól Sztambulig; A rabszolgakaraván; Az olajkirály. Bp, Atheneum irodalmi és nyomdai Rt, 1908-1913. Többnyire újrakötve, sérült állapotban
654366
12581
188
3db háború előtti kiadvány: Ignotus és Szombati-Szabó István verseskötete; valamint Jacot-Collier: Marconi
604385
12582
188
Magyar-francia kereskedelmi szótár fő tekintettel az üzleti levelezésre. Szerk. Dr. Kováts S. János. Bp., 1899, Franklin-Társulat. Egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel
667455
12583
188
báró Kemény Zsigmond: Zord idő. Bp., é.n. Franklin. Aranyozott félbőr kötésben 679045
12584
188
659020
12585
188
679271
12586
188
Babay József: A szeretet könyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, jó állapotú (borító kissé foltos)
684675
12587
188
Illyés Gyula: Kézfogások. Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval - Első kiadás
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF