Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Reviczky Gyula: Összes költeményei. Rendezte: Koroda Pál. 2. kiadás. Budapest, 1900, Athenaeum. Kiadói aranyozott, angolvászon kötésben, megkímélt állapotban.
12576.

Rufpreis:
1 000 HUF

Romain Rolland: Le seuil. Précédé de royaume du t. Genf, ~1940, k.n.. Számozott: 693/5150, fűzött, papírborítóban.
12577.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kaffka Margit: Színek és évek. Regény. Első kiadás. Budapest, 1912, Franklin - társulat. Kiadói papírborítóban.
12578.

Rufpreis:
2 000 HUF

József Attila: Összes versei és műfordításai. Sarlós István ex librisével.  Bp., ~1940, Cserépfalvi kiadó. Kissé szakadt állapotban, papírkötésben.
12579.

Rufpreis:
1 000 HUF

7db Karl May könyv: Az ezüsttó kincse; A Szkipetárok földjén; Karácsony; A Balkánon; Bagdadtól Sztambulig; A rabszolgakaraván; Az olajkirály. Bp, Atheneum irodalmi és nyomdai Rt, 1908-1913. Többnyire újrakötve, sérült állapotban
12580.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

3db háború előtti kiadvány: Ignotus és Szombati-Szabó István verseskötete; valamint Jacot-Collier: Marconi
12581.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar-francia kereskedelmi szótár fő tekintettel az üzleti levelezésre. Szerk. Dr. Kováts S. János. Bp., 1899, Franklin-Társulat. Egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel
12582.

Rufpreis:
800 HUF

báró Kemény Zsigmond: Zord idő. Bp., é.n. Franklin. Aranyozott félbőr kötésben
12583.

Rufpreis:
1 000 HUF

12584.

Rufpreis:
1 000 HUF

12585.

Rufpreis:
3 000 HUF

Babay József: A szeretet könyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, jó állapotú (borító kissé foltos)
12586.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Kézfogások. Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval - Első kiadás
12587.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF