Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Vörösmarty Mihály: Minden munkái. Kiadák barátai Bajza József és Schedel Ferenc. Első kiadás! I., VII., VIII., IX. kötetek Pesten, 1845-1847. Kilián. 1 t. (V. M. acélmetszetű arcképe, Barabás Miklós rajza után. Kijár) Korabeli egészvászon kötésben
12527.

Vörösmarty Mihály: Minden munkái. Kiadák barátai Bajza József és Schedel Ferenc.
Első kiadás! I., VII., VIII., IX. kötetek
Pesten, 1845-1847. Kilián. 1 t. (V. M. acélmetszetű arcképe, Barabás Miklós rajza után. Kijár)
Korabeli egészvászon kötésben

Rufpreis:
10 000 HUF

A magyar próza klasszikusai sorozat 7 kötete. Igényes aranyozott műbőr kötésben, hibátlan állapotban
12528.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12529.

Rufpreis:
8 000 HUF

Magyar regények. Magyart a magyarnak sorozatból. Budapest 1943. Singer és Wolfner. Összesen: 8db
12530.

Rufpreis:
1 000 HUF

Petőfi Sándor összes költeményei I-II. Hazai művészek rajzaival és a költő arcképével. Budapest 1907. Athenaeum. Selyem kötés szétválóban a tetején.
12531.

Rufpreis:
12 000 HUF

12532.

Gárdonyi Géza munkái. 1-40 kötet.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12533.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12534.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12535.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

12536.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

12537.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12538.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF