Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

12624.

Rufpreis:
8 000 HUF

12625.

Rufpreis:
800 HUF

12626.

Rufpreis:
1 200 HUF

12627.

Rufpreis:
1 000 HUF

12628.

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval
12629.

Rufpreis:
800 HUF

Garamszeghi (Lubrich) Ágost: Neveléstudomány 2. Különös neveléstan. Bp., 1878, Hunyadi Mátyás Intézet, félvászon kötésben
12630.

Rufpreis:
2 000 HUF

12631.

Rufpreis:
1 400 HUF

Maryse Choisy: Egy hónap a rosszlányoknál. Bp., 1936, Uj Magazin Könyvek. Újrakötve, egészvászon kötésben, gerincen sérült
12632.

Rufpreis:
800 HUF

Bebel Ágost: A nő és a szocializmus, Bp. 1919 Népszava, félvászon kötésben
12633.

Rufpreis:
800 HUF

12634.

Morus: Wie sie gross und reich wurden. Lebensbilder erfolgreicher Männer. Mit 24 Tafeln. Berlin, 1927, Ullstein. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal /
Linen binding, illustrated

Rufpreis:
1 000 HUF

Károly Imre: a vasútmodellezés. Bp., 1986 Móra
12635.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF