G. Tortora: Homo Migrans. Published on the occasion of the 20th Anniversary of the Intergovernmental Committee for European Migration, 1971., Geneva, Switzerland, I.C.E.M., grafikával illusztrálva
Tolnai Világlexikon I-XX. kötet, teljes sorozat. Budapest, 1926, Tolnai Nyomdai Művészet és Kiadóvállalat Részvénytársaság Kiadása. Egészvászon kötésben, dombornyomott borító, kissé kopott állapotban, néhány könyv gerince szakadt
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, dúsan aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. egy két kötet gerincén kis kopások, egyébként jó állapotban
A Pesti Hirlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben, A-Z, rengeteg képpel és térképpel. Bp, 1937, Pesti Hirlap. Dombornyomott, aranyozott kiadói vászonkötésben. Gerincen szakadás