Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Gerhard Trost: Vasútmodellezés. Bp., 1975 Műszaki
12636.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Luthor-féle új írásmód tanmenete, Íráspedagógiai Gyűjtemény kiadása, Bp., 1937.
12637.

Rufpreis:
1 000 HUF

G. Tortora: Homo Migrans. Published on the occasion of the 20th Anniversary of the Intergovernmental Committee for European Migration, 1971., Geneva, Switzerland, I.C.E.M., grafikával illusztrálva
12638.

Rufpreis:
2 000 HUF

12639.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Tolnai Világlexikona I-II (A-Bur). Bp., 1926, Tolnai. Kiadói félvászon kötésben, gazdagon illusztrált, kopottas állapotú
12640.

Rufpreis:
1 000 HUF

12641.

Rufpreis:
12 000 HUF

12642.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

12643.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12644.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

A Pesti Hirlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben, A-Z, rengeteg képpel és térképpel. Bp, 1937, Pesti Hirlap. Dombornyomott, aranyozott kiadói vászonkötésben. Gerincen szakadás
12645.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Illyés Gyula: Fáklyaláng. Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói papírkötésben
12646.

Rufpreis:
800 HUF

12647.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF