Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Balassa Imre: A magyar királytragédia - IV. Károly Bp. 1925. Világirodalom. 256p. + 3 t. (fotók) Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
12612.

Balassa Imre: A magyar királytragédia - IV. Károly
Bp. 1925. Világirodalom. 256p. + 3 t. (fotók) Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya. Blaha Lujza életregénye I-II. Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp., (1926) Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, gazdagon illusztrálva, jó állapotú
12613.

Rufpreis:
4 000 HUF

12614.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Budapest 1937. Királyi Magyar Egyetem Nyomda. (hátsó borító kissé elázott)
12615.

Rufpreis:
2 000 HUF

A szellemtan a Biblia megvilágitásában. Összeáll. Nérei Ödön. Bp., 1930, a szerző kiadása, 93p
12616.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gombosi Ottó: Bakfark Bálint élete és művei (1507-1576). (Musicologia Hungarica II.) Bp., 1935, Orsz. Széchenyi Könyvtár. Felvágatlan (!), papírborítóban.
12617.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dézsi Lajos: Magyar író és könyvnyomtató a XVII. században: Pápai Páriz Ferenc (1649-1716). Budapest, 1899, Magyar történelmi társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva, amatőr vászonkötésben, címlapon tulajdonosi bejegyzés.
12618.

Rufpreis:
1 000 HUF

12619.

Rufpreis:
4 000 HUF

Mészáros Tibor: Márai Sándor. Képek és tények Márai Sándor életéről. Budapest, 2006, Helikon Kiadó. Kartonált, papír védőborítóval, fotókkal gazdagon illusztrált
12620.

Rufpreis:
1 200 HUF

John Habberton: Mások csemetéi. Ford. Karinthy Frigyes, képek: Mühlbeck Károly. Budapest, 1924, Uránia Kiadó. Megviselt, kiadói színes, rajzos kartonkötésben.
12621.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bernt Lie: Diáktörténetek. Kalandok a fjordok földjén. Magyarra átdolgozta Tábori Kornél. Bp., 1911, Lampel és Wodianer. Festett, kiadói egészvászon kötésben, címképpel, illusztrációkkal, a kötés kopottas állapotú
12622.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marguerite Levray: Pille bárókisasszony. Ford. Szegedy Ila. Tizennégy képpel. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, jó állapotú (két képet a korábbi tulajdonos kiszínezett)
12623.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF