Balassa Imre: A magyar királytragédia - IV. Károly Bp. 1925. Világirodalom. 256p. + 3 t. (fotók) Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
Nagymihály Sándor: A nemzet csalogánya. Blaha Lujza életregénye I-II. Herczeg Ferenc, Móricz Zsigmond, Márai Sándor, Hunyady Sándor, Farkas Imre és Szendy Károly emléksoraival. Bp., (1926) Helikon. Kiadói, népies motívumokkal díszített, egészvászon kötésben, gazdagon illusztrálva, jó állapotú
Jászai Mari emlékiratai. Bp. 1927. Egyetemi Nyomda. 236p. + fotók. Gazdag szövegközti képanyaggal, melyet Haranghy Jenő készített. Kiadói, aranyozott gericű, egészbőr kötésben.
Gombosi Ottó: Bakfark Bálint élete és művei (1507-1576). (Musicologia Hungarica II.) Bp., 1935, Orsz. Széchenyi Könyvtár. Felvágatlan (!), papírborítóban.
Dézsi Lajos: Magyar író és könyvnyomtató a XVII. században: Pápai Páriz Ferenc (1649-1716). Budapest, 1899, Magyar történelmi társulat. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva, amatőr vászonkötésben, címlapon tulajdonosi bejegyzés.