Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
650103
12600
188
Pomogáts Béla: Otthon a világban. Írások Takács Gyuláról. Kaposvár 1986.
699082
12601
188
Haiman György: Tótfalusi Kis Miklós. A betűművész és a tipográfus. Budapest, 1972, Magyar Helikon. Egészvászon kötésben, papír védőbotíróval
699063
12602
188
Varjas Béla: Balassa-Kódex. Budapest, 1944, A Magyar Tudományos Akadémia Kiadása. Kiadói papírkötésben
699132
12603
188
Hubay Ilona: Röplapok, újságlapok, röpiratok 1480-1718. Budapest, 1948, Országos Széchenyi Könyvtár. Kiadói papírkötésben
699105
12604
188
Lukács György: A történelmi regény. Budapest, 1947, Hungária Hírlapnyomda Rt. Kiadói papírkötésben
700718
12605
188
Beke Antal: Az Erdély egyházmegyei Batthyáni-könyvtár kéziratai névsora. Index manuscriptorum bibliothecae Batthyanianae dioecesis Transsylvaniensis. Kiad. - -. K.-Fehérvár (Gyulafehérvár), 1871, k.n., 56p. Fűzve, kiadói papírborítóban
536856
12606
188
640456
12607
188
Homeri Odyssea. Edidit Guilielmus Dindorf. Pars I. (I-XII). Leipzig, 1860, Teubner. Az eredeti, ógörög szöveg kiadása. Magyar nyelvű ceruzás bejegyzésekkel. Kissé viseltes, korabeli papírkötésben. A példány több helyen sérült, ill. hiányos: a 191-192. és a 195-198. lapok [150-215. és 276-411. sorok] hiányoznak, helyettük jegyzetlapok szerepelnek; a 361-362. lapon kivágás, a 363. oldalon ragasztás okoz szöveghiányt / Edition of the ancient Greek text, partly damaged text: lines 150-215 and 276-411 are missing, some damages on pages 361-362 and 363
697749
12608
188
Császár Imre: A színjátszás művészete. Budapest, 1909, Budapesti hírlap nyomdája. Egészvászon kötésben
701159
12609
188
Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Budapest, 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Egészvászon kötésben 532802
12610
188
Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel.
635731
12611
188
Eötvös Károly: Deák Ferencz II. Bp., 1902, Révai. Aranyozott szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotú
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF