Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Pomogáts Béla: Otthon a világban. Írások Takács Gyuláról. Kaposvár 1986.
12600.

Rufpreis:
800 HUF

Haiman György: Tótfalusi Kis Miklós. A betűművész és a tipográfus. Budapest, 1972, Magyar Helikon. Egészvászon kötésben, papír védőbotíróval
12601.

Rufpreis:
1 600 HUF

Varjas Béla: Balassa-Kódex. Budapest, 1944, A Magyar Tudományos Akadémia Kiadása. Kiadói papírkötésben
12602.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hubay Ilona: Röplapok, újságlapok, röpiratok 1480-1718. Budapest, 1948, Országos Széchenyi Könyvtár. Kiadói papírkötésben
12603.

Rufpreis:
2 400 HUF

Lukács György: A történelmi regény. Budapest, 1947, Hungária Hírlapnyomda Rt. Kiadói papírkötésben
12604.

Rufpreis:
2 000 HUF

Beke Antal: Az Erdély egyházmegyei Batthyáni-könyvtár kéziratai névsora. Index manuscriptorum bibliothecae Batthyanianae dioecesis Transsylvaniensis. Kiad. - -. K.-Fehérvár (Gyulafehérvár), 1871, k.n., 56p. Fűzve, kiadói papírborítóban
12605.

Rufpreis:
1 600 HUF

12606.

Euripides' dramas in German, linen binding

Rufpreis:
1 400 HUF

Homeri Odyssea. Edidit Guilielmus Dindorf. Pars I. (I-XII). Leipzig, 1860, Teubner. Az eredeti, ógörög szöveg kiadása. Magyar nyelvű ceruzás bejegyzésekkel. Kissé viseltes, korabeli papírkötésben. A példány több helyen sérült, ill. hiányos: a 191-192. és a 195-198. lapok [150-215. és 276-411. sorok] hiányoznak, helyettük jegyzetlapok szerepelnek; a 361-362. lapon kivágás, a 363. oldalon ragasztás okoz szöveghiányt /  Edition of the ancient Greek text, partly damaged text: lines 150-215 and 276-411 are missing, some damages on pages 361-362 and 363
12607.

Homeri Odyssea. Edidit Guilielmus Dindorf. Pars I. (I-XII). Leipzig, 1860, Teubner. Az eredeti, ógörög szöveg kiadása. Magyar nyelvű ceruzás bejegyzésekkel. Kissé viseltes, korabeli papírkötésben. A példány több helyen sérült, ill. hiányos: a 191-192. és a 195-198. lapok [150-215. és 276-411. sorok] hiányoznak, helyettük jegyzetlapok szerepelnek; a 361-362. lapon kivágás, a 363. oldalon ragasztás okoz szöveghiányt /
Edition of the ancient Greek text, partly damaged text: lines 150-215 and 276-411 are missing, some damages on pages 361-362 and 363

Rufpreis:
2 000 HUF

Császár Imre: A színjátszás művészete. Budapest, 1909, Budapesti hírlap nyomdája. Egészvászon kötésben
12608.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Budapest, 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Egészvászon kötésben
12609.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel.
12610.

Rufpreis:
1 400 HUF

Eötvös Károly: Deák Ferencz II. Bp., 1902, Révai. Aranyozott szecessziós egészvászon kötésben, jó állapotú
12611.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF