Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 152
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
523788
12563
188
Karinthy Frigyes: Színház. Bp., ccs 1930 Athenaeum.
622997
12564
188
Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve
699244
12565
188
Arany János: Toldi estéje. Költői beszély. Pest, 1859. Heckenast Kiadó. Vászonkötésben 658096
12566
188
Herczeg Ferenc: A három testőr, A dolovai nábob lánya. Bp., 1894 Singer és Wolfner. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben. 2 kötet 636306
12567
188
Jókai Mór: A három márványfej. Regény, kritikával elegy. I-III. köt. Bp., 1887, Révai Testvérek. Újrakötve, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, illusztrációkkal, jó állapotban 695023
12568
188
Heltai Jenő: Fűzfasíp. Második kiadás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben (a kötés viseltes)
697334
12569
188
Jókai Mór: Vadon virágai, novellák. 1-2. kötet egybekötve, 2. kiadás. Pest, 1852, Heckenast kiadó, félvászon kötésben. 699293
12570
188
Vachott Sándor: Báthory Erzsébet. Történeti beszély. Első, egyetlen kiadás. Pest, 1847, Trattner-Károlyi Nyomda. Félvászon kötésben, vízfoltos 697656
12571
188
Mikszáth Kálmán: Krónikás történetek. Budapest, (1918),Révai testvérek. Papírborítóban
697636
12572
188
Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Budapest, (1917), Révai-kiadás. Papírborítóban
696944
12573
188
Julien Gracq: A Szirtiszek partvidéke, A fordító, Szabolcs Katalin dedikálásával. Bp., 1991. Magvető
697582
12575
188
Szigligeti Ede: A dráma és válfajai. Budapest, 1874, Athenaeum. Kiadta a Kisfaludy - társulat. Félvászon kötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF