Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 152

Karinthy Frigyes: Színház. Bp., ccs 1930 Athenaeum.
12563.

Rufpreis:
800 HUF

Shakespeare színművei. Csiky Gergely jegyzeteivel. Első kötet. Budapest É.N. Kiadja Ráth Mór. Több lap tépett, szakadt, újrakötve
12564.

Rufpreis:
1 000 HUF

Arany János: Toldi estéje. Költői beszély. Pest, 1859. Heckenast Kiadó. Vászonkötésben
12565.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc: A három testőr, A dolovai nábob lánya. Bp., 1894 Singer és Wolfner. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben. 2 kötet
12566.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jókai Mór: A három márványfej. Regény, kritikával elegy. I-III. köt. Bp., 1887, Révai Testvérek. Újrakötve, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, illusztrációkkal, jó állapotban
12567.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heltai Jenő: Fűzfasíp. Második kiadás. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói papírkötésben (a kötés viseltes)
12568.

Rufpreis:
800 HUF

Jókai Mór: Vadon virágai, novellák. 1-2. kötet egybekötve, 2. kiadás. Pest, 1852, Heckenast kiadó, félvászon kötésben.
12569.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vachott Sándor: Báthory Erzsébet. Történeti beszély. Első, egyetlen kiadás. Pest, 1847, Trattner-Károlyi Nyomda. Félvászon kötésben, vízfoltos
12570.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Krónikás történetek. Budapest, (1918),Révai testvérek. Papírborítóban
12571.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mikszáth Kálmán: A gyerekek. Budapest, (1917), Révai-kiadás. Papírborítóban
12572.

Rufpreis:
1 200 HUF

Julien Gracq: A Szirtiszek partvidéke, A fordító, Szabolcs Katalin dedikálásával. Bp., 1991. Magvető
12573.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szigligeti Ede: A dráma és válfajai. Budapest, 1874, Athenaeum. Kiadta a Kisfaludy - társulat. Félvászon kötésben.
12575.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF