Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 153

Rudnay Gyula jelzéssel: Erdőszél. Olaj, furnér. Jelzett. 35x55 cm
10100.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

cca. 1920 Rudnay  Gyula (1878-1957) színezett szitanyomat
10101.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

R.T. jelzéssel: Baromfi, olaj-farost, jelzett, keretben 24x29cm
10102.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Scultéty Éva (1917-2001): Szeged? városrészlet, rézkarc-papír, jelzett, keretben 43x55 cm
10103.

Rufpreis:
4 000 HUF

10104.

Rufpreis:
3 000 HUF

10105.

Rufpreis:
5 000 HUF

XIX. sz. vége: Sinha? jelzéssel: Arab piactér. Olaj-vászon, nagyon szép faragott fa keretben 110x85 cm
10106.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Somogyi János (1928): Dombos táj olaj-farost, jelzett, keretben 70x50 cm (Képcsarnokos címkével)
10107.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Stauber? 1946 jelzéssel: Női portré, olaj-furnér, fa keretben, 100x120 cm
10108.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Stettner Béla (1928-1984): Az 1957-es május elseje, rézkarc-papír, jelzett SB 969, keretben 42x43 cm
10109.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

2002 Sugár Gábor: Zsiráf-kolibri, akrill-papír, jelzett, 50x70cm
10110.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

1947 Szegedi Gyula: Fájdalmas Krisztus, olaj-furnér, jelzett, 19x26 cm
10111.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF