Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
467893
10100
156
90000
Rudnay Gyula jelzéssel: Erdőszél. Olaj, furnér. Jelzett. 35x55 cm
489846
10101
156
cca. 1920 Rudnay Gyula (1878-1957) színezett szitanyomat 468692
10102
156
7500
R.T. jelzéssel: Baromfi, olaj-farost, jelzett, keretben 24x29cm 455520
10103
156
Scultéty Éva (1917-2001): Szeged? városrészlet, rézkarc-papír, jelzett, keretben 43x55 cm
455508
10104
156
477912
10105
156
435150
10106
156
60000
XIX. sz. vége: Sinha? jelzéssel: Arab piactér. Olaj-vászon, nagyon szép faragott fa keretben 110x85 cm
419952
10107
156
34000
Somogyi János (1928): Dombos táj olaj-farost, jelzett, keretben 70x50 cm (Képcsarnokos címkével)
444435
10108
156
Stauber? 1946 jelzéssel: Női portré, olaj-furnér, fa keretben, 100x120 cm
427211
10109
156
2500
Stettner Béla (1928-1984): Az 1957-es május elseje, rézkarc-papír, jelzett SB 969, keretben 42x43 cm
488714
10110
156
24000
2002 Sugár Gábor: Zsiráf-kolibri, akrill-papír, jelzett, 50x70cm
457095
10111
156
1947 Szegedi Gyula: Fájdalmas Krisztus, olaj-furnér, jelzett, 19x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF