Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
394085
10036
156
472571
10037
156
13000
Katona Bálint: A vágy korlátai. Tempera, kollázs, jelzett, üvegezett keretben 55x41 cm
431649
10038
156
Karácsonyi jelzéssel: Tájkép, olaj-vászon jó állapotú keretben 47x38 cm
490085
10039
156
414467
10040
156
25000
Kádár József (1936): Tanyán, olaj-farost, jelzett, keretben 40x110 cm
490561
10041
156
1988 Kelemen Éva jelzéssel: Női arc. olaj, farost. keretben 24x30 cm
449557
10042
156
Kertész jelzéssel: Macska a bejáratnál, vegyes technika-papír, keretben, 29x48 cm
422152
10043
156
30000
cca 1930 Kemény jelzéssel: Női portré, Olaj-funér, keretben 60x75 cm
451452
10044
156
55000
488892
10045
156
28000
457067
10046
156
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm 457061
10047
156
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF