Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
354129
10024
156
25000
Gábriel 1959 jelzéssel: Akt, olaj-vászon, keretben 75x90 cm
477636
10025
156
Gáspár Antal (1889-1959): A Város és a falu 10 éve, vegyes technika, papír, jelzett, 2x 32x23 cm
477634
10026
156
3400
Gerő Sándor: Ismerkedés. Vegyes technika, papír, jelzett 42x33 cm 449644
10027
156
G. M. jelzéssel: Virág-csendélet, akvarell-papír, keretben 23x30 cm
477558
10028
156
Karel Homola (1897-1972): Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm üvegezett keretben
477637
10029
156
1966 Gönczi Gebhardt Tibor (1902-1994): SZÖVOSZ plakát eredeti rajza, vegyes technika, jelzett Hátoldalt a nyomdának szóló utasítások. Hajtásnyomok. 57x85 cm
427205
10030
156
1957 Gyimesi G.: Lovas katona, olaj, farost, jelzett, keretben, 31x37 cm
468719
10031
156
Hende Vince (1892-1957): Domboldal, akvarell-papír, üvegezett keretben-paszpartuban, jelzett, 30x46cm
488924
10032
156
Herczeg S. jelzéssel: Vidéki kúria. Olaj, vászon, jelzett, keretben 70x50 cm 436571
10033
156
Horváth K. jelzéssel: Virág csendélet, olaj, furnér, keretben 76x55 cm
477556
10034
156
14000
449455
10035
156
Iváll jelzéssel: Tanya, olaj-vászon, keretben 50x38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF