Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 153

Gábriel 1959 jelzéssel: Akt, olaj-vászon, keretben 75x90 cm
10024.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Gáspár Antal (1889-1959): A Város és a falu 10 éve, vegyes technika, papír, jelzett, 2x 32x23 cm
10025.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gerő Sándor: Ismerkedés. Vegyes technika, papír, jelzett 42x33 cm
10026.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

G. M. jelzéssel: Virág-csendélet, akvarell-papír, keretben 23x30 cm
10027.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karel Homola (1897-1972): Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm üvegezett keretben
10028.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1966 Gönczi Gebhardt Tibor (1902-1994): SZÖVOSZ plakát eredeti rajza, vegyes technika, jelzett Hátoldalt a nyomdának szóló utasítások. Hajtásnyomok. 57x85 cm
10029.

Rufpreis:
10 000 HUF

1957 Gyimesi G.: Lovas katona, olaj, farost, jelzett, keretben, 31x37 cm
10030.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hende Vince (1892-1957): Domboldal, akvarell-papír, üvegezett keretben-paszpartuban, jelzett, 30x46cm
10031.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herczeg S. jelzéssel: Vidéki kúria. Olaj, vászon, jelzett, keretben 70x50 cm
10032.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Horváth K. jelzéssel: Virág csendélet, olaj, furnér, keretben 76x55 cm
10033.

Rufpreis:
6 000 HUF

10034.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Iváll jelzéssel: Tanya, olaj-vászon, keretben 50x38 cm
10035.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF