Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
422088
10058
156
Kondor Béla (1931-1972): Rézkarc 10x13 cm, paszpartuban 21x30 cm 477545
10061
156
Konecsni Zsizsi: Budapest a Halászbástyával. rézkarc, papír 60x89 cm üvegezett keretben
455503
10062
156
Kolozsváry Moldován István jelzéssel: Erdélyi falu, olaj-vászon, keretben 50x65 cm
386201
10063
156
1928 Kubinyi István: Tópart, pasztell-papír, jelzett, keretben 40x55 cm
486920
10064
156
Kunt Ernő (1920-1994): Tánc. Színezett linómetszet. Jelzett. Keretben. 60x40 cm 455449
10065
156
1907 Lajtos Zoltán: Csók, olaj-farost, keretben, 33x55 cm 449105
10066
156
3 db Malanics jelzésű rézkarc cca 20x30 cm 383309
10067
156
33000
Markó Erzsébet (1947-): Kis virág, olaj-farost, jelzett, keretben, kis lyukkal 65x115 cm
489888
10068
156
Masznyik Iván (1928-1998) tusrajza M. Kemény Judit szobrászművész kiállításának meghívóján 10,5x15cm 427728
10069
156
Márton Lajos: Kis-Jézus. Akvarell-funér 12x16 cm
427726
10070
156
427722
10071
156
Márton Lajos: Krisztus a bárányokkal. Akvarell-funér 12x16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF