Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 153

10058.

Rufpreis:
10 000 HUF

10061.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kolozsváry Moldován István jelzéssel: Erdélyi falu, olaj-vászon, keretben 50x65 cm
10062.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1928 Kubinyi István: Tópart, pasztell-papír, jelzett, keretben 40x55 cm
10063.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kunt Ernő (1920-1994): Tánc. Színezett linómetszet. Jelzett. Keretben. 60x40 cm
10064.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

1907 Lajtos Zoltán: Csók, olaj-farost, keretben, 33x55 cm
10065.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

3 db Malanics jelzésű rézkarc cca 20x30 cm
10066.

Rufpreis:
2 000 HUF

10067.

Rufpreis:
33 000 HUF
89,43
103,13

Masznyik Iván (1928-1998) tusrajza M. Kemény Judit szobrászművész kiállításának meghívóján 10,5x15cm
10068.

Rufpreis:
1 000 HUF

Márton Lajos: Kis-Jézus. Akvarell-funér 12x16 cm
10069.

Rufpreis:
4 000 HUF

10070.

Rufpreis:
4 000 HUF

Márton Lajos: Krisztus a bárányokkal. Akvarell-funér 12x16 cm
10071.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF