Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 153

Szegő Gizi: "Állj meg Jancsi, ha már tegnap a kocsmában nem álltál meg 2 fröccs után". Vegyes technika, papír, jelzett 42x33 cm
10112.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szegő Gizi: Ravasz Pista. Vegyes technika, papír, jelzett 42x33 cm
10113.

Rufpreis:
5 000 HUF

10114.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Szentessy László (1938): Emlékeim, línómetszet-papír, 1/1 művésznyomat jelzett. paszpartuban  15x12 cm
10115.

Rufpreis:
3 000 HUF

10116.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szilárd Klára (1921-): Akt, tusrajz, jelzett, üvegezett keretben 45x65cm
10117.

Rufpreis:
8 000 HUF

T. G. jelzéssel: Psycho. Akril, vászon. Jelzett. 40x50 cm
10118.

Rufpreis:
8 000 HUF

T. G. jelzéssel: Lagos. Akril, vászon. Jelzett. 50x60 cm
10119.

Rufpreis:
8 000 HUF

10120.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Tornyai jelzéssel: Akvarell-karton 33x23 cm
10121.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tóth jelzéssel: Patakban evező. Olaj, karton 50x35 cm üvegezett keretben
10122.

Rufpreis:
5 000 HUF

1968 Tótfalusi A. jelzéssel: 5db tusrajz, 12x18 cm
10123.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF