Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
477632
10112
156
Szegő Gizi: "Állj meg Jancsi, ha már tegnap a kocsmában nem álltál meg 2 fröccs után". Vegyes technika, papír, jelzett 42x33 cm 477633
10113
156
Szegő Gizi: Ravasz Pista. Vegyes technika, papír, jelzett 42x33 cm 491562
10114
156
44000
461129
10115
156
Szentessy László (1938): Emlékeim, línómetszet-papír, 1/1 művésznyomat jelzett. paszpartuban 15x12 cm 455437
10116
156
469624
10117
156
Szilárd Klára (1921-): Akt, tusrajz, jelzett, üvegezett keretben 45x65cm
481628
10118
156
T. G. jelzéssel: Psycho. Akril, vászon. Jelzett. 40x50 cm
481630
10119
156
T. G. jelzéssel: Lagos. Akril, vászon. Jelzett. 50x60 cm
471648
10120
156
15000
461720
10121
156
Tornyai jelzéssel: Akvarell-karton 33x23 cm
477555
10122
156
Tóth jelzéssel: Patakban evező. Olaj, karton 50x35 cm üvegezett keretben
489926
10123
156
1968 Tótfalusi A. jelzéssel: 5db tusrajz, 12x18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF