Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 153

Ocsenás 97 jelzéssel Huszár, vízfesték-farost, keretben 35x22cm
10084.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orbán Attila (1958): Grate figure, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
10086.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Orbán Attila (1958): Plaited mask, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
10089.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10091.

Rufpreis:
5 000 HUF

10092.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Aratás után olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 75x95 cm (kis szakadással)
10093.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10094.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Peterdy jelzéssel: Utcarészlet, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 40x50cm
10095.

Rufpreis:
5 000 HUF

Radnai Reidmayer József (1896-1963): Távol a várostól, olaj-farost, jelzett 100x70 cm
10096.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Révész Kornél (1885-1944) Ex libris, rézkarc-papír, jelzett, 12x17 cm
10097.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1850 Rohbock: Pécs székesegyház acélmetszet üvegezett keretben 26x33 cm
10098.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10099.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF