Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
456242
10084
156
Ocsenás 97 jelzéssel Huszár, vízfesték-farost, keretben 35x22cm
447903
10086
156
50000
Orbán Attila (1958): Grate figure, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
447904
10089
156
50000
Orbán Attila (1958): Plaited mask, akril-vászon, jelzett, 120x80 cm
449460
10091
156
455786
10092
156
458341
10093
156
90000
Pálnagy Zsigmond (1896-1959): Aratás után olaj-vászon, jelzett, díszes keretben 75x95 cm (kis szakadással)
489065
10094
156
38000
477887
10095
156
Peterdy jelzéssel: Utcarészlet, akvarell-papír, jelzett, üvegezett keretben 40x50cm 430268
10096
156
38000
Radnai Reidmayer József (1896-1963): Távol a várostól, olaj-farost, jelzett 100x70 cm
481431
10097
156
Révész Kornél (1885-1944) Ex libris, rézkarc-papír, jelzett, 12x17 cm 449566
10098
156
cca 1850 Rohbock: Pécs székesegyház acélmetszet üvegezett keretben 26x33 cm 395551
10099
156
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF