Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
477557
10072
156
489435
10073
156
Melocco Miklós (1935-): Budavári Madonna, linómetszet, jelzett, üvegezett keretben 64x51cm 488988
10074
156
Mertz Éva (1957-): Rózsaillat, akrill-farost, jelzett, keretben, 56x62cm
481470
10075
156
Molnár C Pál (1894-1981): Kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
478586
10076
156
426546
10077
156
393232
10078
156
Nagy Sándor (1948): Sétány, tempera-papír, keretben 55x72 cm
488901
10079
156
28000
Nagy Vilmos (1874-1953): Ifjú tanonc. Olaj, vászon. Jelzett. 50x70 cm
489050
10080
156
1976 Neszmélyi Németh József: Éjszaka, olaj-farost, jelzett egyedi keretben 19x60cm
477638
10081
156
477639
10082
156
456240
10083
156
Ocsenás 95 jelzéssel jelzett Virág csendélet olaj-farost, keretben 29x20cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF