Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 153

10072.

Rufpreis:
12 000 HUF

Melocco Miklós (1935-): Budavári Madonna, linómetszet, jelzett, üvegezett keretben 64x51cm
10073.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Mertz Éva (1957-): Rózsaillat, akrill-farost, jelzett, keretben, 56x62cm
10074.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Molnár C Pál (1894-1981): Kis szériás ofszet-karton, 21x29 cm
10075.

Rufpreis:
800 HUF

10076.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10077.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Sándor (1948): Sétány, tempera-papír, keretben 55x72 cm
10078.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy Vilmos (1874-1953): Ifjú tanonc. Olaj, vászon. Jelzett. 50x70 cm
10079.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1976 Neszmélyi Németh József: Éjszaka, olaj-farost, jelzett egyedi keretben 19x60cm
10080.

Rufpreis:
6 000 HUF

10081.

Rufpreis:
10 000 HUF

10082.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ocsenás 95 jelzéssel jelzett Virág csendélet olaj-farost, keretben 29x20cm
10083.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF