Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
489960
10012
156
Cs.Németh Miklós (1943): Csendélet, olaj, vízfesték, karton, pecséttel jelzett 100x170 cm 472527
10013
156
44000
451476
10014
156
14000
Dhora - Dóra István : Színes ég alatt, olaj-farost, keretben 60x80 cm
366768
10015
156
40000
481515
10016
156
1974 Dr. Illyés Sándor László: Joszef Nechanszky grafikus albuma 8db dedikált rézkarccal, sorszámott, a művész saját példánya 481440
10017
156
D. Szabó.. jelzéssel: 2 db magyar ex libris. az egyik jelzett
307422
10018
156
cca Eduard Gurk (1801-1841) Cseh királyi és Osztrák hercegi vitézek, kőnyomat, szignált Mollo Tranquillo kiadása / Bohemian and Austrian heralds Lithography 40x50 cm
490221
10019
156
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Őszi erdő. színezett rézkarc, jelzett, üvegezett keretben/ copper engraving 43x53cm 472568
10020
156
438507
10021
156
cca 1940 Expresso jelzéssel: Karikatúra, szén-papír, 23x29 cm
445027
10022
156
F. Tahant jelzéssel: Udvarló, ceruza-papír 19x30 cm
408867
10023
156
14000
Fülöp Jenő (1884-1949), Erdőmélyen, olaj-funér, jelzett, keretben 43x33 cm (kis festékhibákkal)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF