Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 153

Cs.Németh Miklós (1943): Csendélet, olaj, vízfesték, karton, pecséttel jelzett  100x170 cm
10012.

Rufpreis:
12 000 HUF

10013.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Dhora - Dóra István : Színes ég alatt, olaj-farost, keretben 60x80 cm
10014.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10015.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1974 Dr. Illyés Sándor László: Joszef Nechanszky grafikus albuma 8db dedikált rézkarccal, sorszámott, a művész saját példánya
10016.

Rufpreis:
4 000 HUF

D. Szabó.. jelzéssel: 2 db magyar ex libris. az egyik jelzett
10017.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca Eduard Gurk (1801-1841) Cseh királyi és Osztrák hercegi vitézek, kőnyomat, szignált Mollo Tranquillo kiadása / Bohemian and Austrian heralds Lithography 40x50 cm
10018.

Rufpreis:
6 000 HUF

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Őszi erdő.  színezett rézkarc, jelzett, üvegezett keretben/ copper engraving 43x53cm
10019.

Rufpreis:
4 000 HUF

10020.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1940 Expresso jelzéssel: Karikatúra, szén-papír, 23x29 cm
10021.

Rufpreis:
800 HUF

F. Tahant jelzéssel: Udvarló, ceruza-papír 19x30 cm
10022.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fülöp Jenő (1884-1949), Erdőmélyen, olaj-funér, jelzett, keretben 43x33 cm (kis festékhibákkal)
10023.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF