Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 153

Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): Halász, Linómetszet, papír, 1/4. Elején és hátoldal én is jelzett. 17x16 cm üvegezett keretben 34x42 cm
10124.

Rufpreis:
4 000 HUF

1887 Tölgyessy Artúr Tanyasi tájat ábrázoló festményének reprodukciója, alatta a festő saját kezű ajánlásával, jelzett, keretben 40x50 cm
10125.

Rufpreis:
5 000 HUF

Túry Mária (1930-1992): Kert, rézkarc-papír, jelzett, 30x40cm
10126.

Rufpreis:
1 200 HUF

10127.

Rufpreis:
5 000 HUF

1968 Uhrig Zsigmond (1919-1993): Megérkezés, akvarell, papír, jelzett, 28x40 cm keretben
10128.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1968 Uhrig Zsigmond (1919-1993): Visegrád, Olaj, vászon, jelzett, 80x60 cm keretben (sérült)
10129.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1928 Vanek József(1919-1984): portré ,ceruza-papír jelzett ,17x21cm
10130.

Rufpreis:
1 200 HUF

10131.

Rufpreis:
2 400 HUF

Váradi jelzéssel: Férfi, szén-papír, 42x60 cm
10132.

Rufpreis:
800 HUF

Varga István (1917-?): A világ vagyok. Olaj, vászon. Jelzett. keretben 54x95 cm
10133.

Rufpreis:
12 000 HUF

10134.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Z. Gács György (1914-78): Fekvő akt, tus-papír, jelzett, paszpartuban 48x41 cm a művész hagyatékából, hátoldalt igazoló írással
10135.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF