Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 153
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
227159
10148
156
Keleti bölcset ábrázoló festmény, olaj, farost 40x60 cm
411194
10149
156
XX. sz. eleje, jelzés nélkül: Kastély a parton, olaj-furnér, keretben 70x53 cm
436963
10150
156
XX. sz. eleje. Jelzés nélkül: Kastély az Adriánál, olaj-vászon, keretben 50x70 cm
419851
10151
156
Jelzés nélkül: Keresztek akvarell-papír (piszkos) 22x30 cm
426778
10152
156
13000
Jelzés nélküli portré, szén-papír, keretben 30x36 cm
408868
10153
156
444598
10154
156
15000
Ismeretlen jelzéssel: Őszi utcakép, jelzett, olaj-vászon, keret nélkül 60x50 cm
431647
10155
156
Jelzés nélkül, olaj-vászon (kis szakadás) 40x50 cm
403801
10156
156
2200
Jelzés nélkül: Női portré, szén-papír, 42x60 cm 403803
10157
156
Jelzés nélkül: Férfi, szén-papír, 42x60 cm 455112
10158
156
14000
455518
10159
156
XX. sz eleje: gobelin üvegezett keretben 40x50cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF