Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 153

Z. Gács György (1914-1978): Női arckép, szénrajz, paszpartuban, jelzett 39x52cm
10136.

Rufpreis:
3 500 HUF
9,49
10,94

10137.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagyméretű dekoratív olajnyomat pár ismeretlen jelzéssel 2db-50x100cm
10138.

Rufpreis:
6 000 HUF

10139.

Rufpreis:
5 000 HUF

10140.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1940 Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Pasztel, papír. 22x28 cm
10141.

Rufpreis:
3 000 HUF

7db klf nagyméretű rajz különböző technikákkal
10142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Női portré, Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm
10143.

Rufpreis:
1 300 HUF
3,52
4,06

cca. 1930 Erotikus rajz, ceruza, 21x28cm
10144.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csendéletet ábrázoló gobelin üvegezett keretben / tapestry  43x55cm
10145.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csendéletet ábrázoló gobelin üvegezett keretben / tapestry 36x46 cm
10146.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kártyázók - Olajfestmény reprodukció keretben 65x85 cm
10147.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF