Varga István (1917-?): A világ vagyok. Olaj, vászon. Jelzett. keretben... https://www.darabanth.com/de/156-Fernauktion/156.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Varga-Istvan-1917-A-vilag-vagyok-Olaj-vaszon-Jelzett-keretben-54x95-cm~II486922
486922
10133
156
Beschreibung: Varga István (1917-?): A világ vagyok. Olaj, vászon. Jelzett. keretben 54x95 cm
: Sys