Magyar orvosi emlékérmek és plakettek Tételek száma: 79
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2616771
30373
38
11000
Hungarian Physician Commemorative Medallions
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1976. "Budapest 1976 / Gastroenterologia" kétoldalas Br plakett (~72mm) T:2 patina, kis karc /
Hungary 1976. "Budapest 1976 / Gastroenterologia" two-sided Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~72mm) C:XF patina, small scratches 2616866
30374
38
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1977. "Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977" kétoldalas, öntött Br plakett (103mm) T:1- kis ph, karc /
Hungary 1977. "Mornings are for the sober brave ones - József Hollós 1876-1947 / 1877-1977" two-sided cast Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (103mm) C:AU small edge error, scratch 2616876
30375
38
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, nagyméretű Br emlékplakett (~116mm) T:1- kis patina /
Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" two-sided, large scale Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU small patina 2616845
30376
38
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1978. "Prof. Dr. Petri Gábor 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo/ Professzori kinevezésének 25. évfordulójára, tanítványai" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (109mm) T:2 patina /
Hungary 1978. "Prof Dr. Gábor Petri 1978 - Fortiter In Re Suaviter In Modo / For the 25th anniversary of his professorship, his disciples" two-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.:András Lapis (1942-) (109mm) C:XF patina 2616723
30377
38
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1980. "Dr. Imre József sebészprofesszor / Munkatársai és tanítványai 1930-1980" kétoldalas Br emlékplakett (110mm) T:1- patina /
Hungary 1980. "Dr. József Imre Professor of Surgery / From his fellow colleagues and disciples 1930-1980" two-sided Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (110mm) C:AU patina 2616632
30378
38
15000
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1952. "Dr. Marek József 1868-1952 / Állatorvosi Tudományi Egyetem 1787" kétoldalas önött Br emlékérem (~87mm) T:1- patina /
Hungary 1952. "Dr. József Marek 1868-1952 / University of Veterinary Science (Universitas Scientiarum Veterinariarum) 1787" two-sided cast Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~87mm) C:AU patina 2604841
30379
38
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1955. "Batizfalvy János professzornak hálás tanítványai" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (79mm) T:1- / Hungary 1955. "For Professor János Batizfalvy, his grateful disciples" double-sided, cast bronze commemorative medallion (79mm) C:AU 2616758
30380
38
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Prof. Dr. Kettesy Aladár 80 éves" kétoldalas bronz emlékplakett (85mm) T:2 patina /
Hungary 1973. "Dr. Aladár Kettesy is 80 years old" two-sided bronze commemorative plaque. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (85mm) C:XF patina 2616640
30381
38
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1980. "Dr. Szabó Miklós 1980" kétoldalas Br emlékérem (~83mm) T:1- patina /
Hungary 1980. "Dr. Miklós Szabó 1980" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~83mm) C:AU patina 2616616
30382
38
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1984. "Dr. Imre József születésének 100. évfordulójára 1884-1945 / 75 éves a Szemklinika" kétoldalas Br emlékérem (~86,5mm) T:2 patina
Hungary 1984. "The 100th Anniversary of Dr. József Imre's Birth 1884-1945 / The 75th Anniversary of the Eye Clinic" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~86,5mm) C:XF patina 2617110
30383
38
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) DN "Bene Ferenc 1775-1858" kétoldalas Br emlékérem (~70mm) T:2 patina /
Hungary ND "Ferenc Bene 1775-1858" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (~70mm) C:XF patina 2616127
30384
38
Numizmatika
Mester Jenő (1882-1961) 1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" egyoldalas Br emlékplakett (54x36mm) T:2 patina, ph. / Hungary 1911. "For Dr. Cherven Flóris Chizsnei - His grateful disciples and admirers - 1861-1911" one-sided Br commemorative plaque. Sign:Jenő Mester (1882-1961)(54x36mm) C:XF patina, edge error
HP.: 3573. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft