Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 79

Edvi Illés György (1911-1991) 1944. Prof. Dr. Karády István 1944 egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (125mm) T:1- / Hungary 1944. István Karády Prof., MD., 1944 one-sided cast bronze commemorative plaque. Sign.: György Edvi Illés (125mm) C:AU
30361.

Edvi Illés György (1911-1991) 1944. "Prof. Dr. Karády István 1944" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (125mm) T:1- / Hungary 1944. "István Karády Prof., MD., 1944" one-sided cast bronze commemorative plaque. Sign.: György Edvi Illés (125mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
30362.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Fritz Mihály (1947-) ~1980. Doktor Bóna Endre működésének 40. évében - Szeged / Nehéz a becsület fényében elbotlani kétoldalas Br emlékérem (75mm) T:2 kis ph /  Hungary ~1980. In the 40th year of Dr. Endre Bónas operation - Szeged / It is hard to stumble in the light of honor two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Mihály Fritz (1947-) (75mm) C:XF small edge error
30363.

Fritz Mihály (1947-) ~1980. "Doktor Bóna Endre működésének 40. évében - Szeged / Nehéz a becsület fényében elbotlani" kétoldalas Br emlékérem (75mm) T:2 kis ph / Hungary ~1980. "In the 40th year of Dr. Endre Bóna's operation - Szeged / It is hard to stumble in the light of honor" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Mihály Fritz (1947-) (75mm) C:XF small edge error

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Fritz Mihály (1947-) 1985. Dr. Zalányi Sámuel 1965-1985 / SZOTE - Társadalomorvostani Intézet 1960-1985 kétoldalas Br plakett (82mm) T:2 kis ph, ü. /  Hungary 1985. Dr. Sámuel Zalányi 1965-1985 / SZOTE - Institute of Social Medicine 1960-1985 two-sided Br plaque. Sign.:Mihály Fritz (1947-) (82mm) C:XF small edge error, ding
30364.

Fritz Mihály (1947-) 1985. "Dr. Zalányi Sámuel 1965-1985 / SZOTE - Társadalomorvostani Intézet 1960-1985" kétoldalas Br plakett (82mm) T:2 kis ph, ü. / Hungary 1985. "Dr. Sámuel Zalányi 1965-1985 / SZOTE - Institute of Social Medicine 1960-1985" two-sided Br plaque. Sign.:Mihály Fritz (1947-) (82mm) C:XF small edge error, ding

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Fritz Mihály (1947-) 2005. Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme kétoldalas, öntött bronz emlékérem (102mm) T:1- / Hungary 2005. Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme double-sided, cast bronze commemorative medallion (102mm) C:AU
30365.

Fritz Mihály (1947-) 2005. "Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (102mm) T:1- / Hungary 2005. "Dr. Varannai Gyula orvostörténész 1905-1993 / Magyar Orvostörténelmi Társaság Numizmatikai Szakosztály emlékérme" double-sided, cast bronze commemorative medallion (102mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Fűz Veronika (1951-) DN Prof. Dr. Melczer Miklós 1891-1985 / LYMPHOGRANULOMA INGUINALE - PRACANCERISEN UND PRIMARE KREBSE DER HAUT - Szeged-Pécs - Budapest-Kaposvár kétoldalas, öntött bronz emlékérem (116mm) T:1- kis patina / Hungary ND Prof. Dr. Melczer Miklós 1891-1985 / LYMPHOGRANULOMA INGUINALE - PRACANCERISEN UND PRIMARE KREBSE DER HAUT - Szeged-Pécs - Budapest-Kaposvár double-sided cast bronze commemorative medallion (116mm) C:AU small patina
30366.

Fűz Veronika (1951-) DN "Prof. Dr. Melczer Miklós 1891-1985 / LYMPHOGRANULOMA INGUINALE - PRACANCERISEN UND PRIMARE KREBSE DER HAUT - Szeged-Pécs - Budapest-Kaposvár" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (116mm) T:1- kis patina / Hungary ND "Prof. Dr. Melczer Miklós 1891-1985 / LYMPHOGRANULOMA INGUINALE - PRACANCERISEN UND PRIMARE KREBSE DER HAUT - Szeged-Pécs - Budapest-Kaposvár" double-sided cast bronze commemorative medallion (116mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Gárdos Aladár (1878-1944) 1918. Dr. Balassa József, Tudomány - Tanítás - Társadalom egyoldalas Br emlékérem (50mm) T:1- patina / Hungary 1918. Dr. József Balassa, Science - Education - Society one-sided Br commemorative medallion. Sign.:Aladár Gárdos (1878-1944) (50mm) C:AU patina HP.: 2482.
30367.

Gárdos Aladár (1878-1944) 1918. "Dr. Balassa József, Tudomány - Tanítás - Társadalom" egyoldalas Br emlékérem (50mm) T:1- patina / Hungary 1918. "Dr. József Balassa, Science - Education - Society" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:Aladár Gárdos (1878-1944) (50mm) C:AU patina HP.: 2482.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ispánki József (1906-1992) 1976. Dr. Németh Béla kétoldalas Br plakett, hátoldalán Szent György és a sárkány ábrázolással (84mm) T:2 patina /  Hungary 1976. Dr. Béla Németh two-sided Br plaque, with a depiction of St. George and the dragon on reverse. Sign.:József Ispánki (1906-1992) (84mm) C:XF patina
30368.

Ispánki József (1906-1992) 1976. "Dr. Németh Béla" kétoldalas Br plakett, hátoldalán Szent György és a sárkány ábrázolással (84mm) T:2 patina / Hungary 1976. "Dr. Béla Németh" two-sided Br plaque, with a depiction of St. George and the dragon on reverse. Sign.:József Ispánki (1906-1992) (84mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. Lobmayer Géza sebész professzor egyoldalas öntött Br plakett. GEZA. DE. LOBMAYER...CHIRURGUS. ET. MEDICUS. 1926 - K.STROBL (108mm) T:1- fo. R! / Hungary 1926. Professor Géza Lobmayer, surgeon commemorative Br cast plaque. Sign: Zsigmond Kisfaludi Strobl (108mm) C:AU spot R!  HV: 429., HP: 4915.
30369.

Kisfaludi Strobl Zsigmond (1884-1975) 1926. "Lobmayer Géza sebész professzor" egyoldalas öntött Br plakett. "GEZA. DE. LOBMAYER...CHIRURGUS. ET. MEDICUS. 1926 - K.STROBL" (108mm) T:1- fo. R! / Hungary 1926. "Professor Géza Lobmayer, surgeon" commemorative Br cast plaque. Sign: Zsigmond Kisfaludi Strobl (108mm) C:AU spot R! HV: 429., HP: 4915.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1931. Tóth Lajos emlékezetére 1856-1926 / Erzsébet Egyetem Tudományos Egyesülete - A magyar orvostudományért kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- patina Hungary 1931. In memory of Lajos Tóth 1856-1926 / Elizabeth University Scientific Association - For Hungarian Medicine two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Zsigmond Kisfaludi Stróbl (1884-1975) (70mm) C:AU patina HP.: 4928.
30370.

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1931. "Tóth Lajos emlékezetére 1856-1926 / Erzsébet Egyetem Tudományos Egyesülete - A magyar orvostudományért" kétoldalas Br emlékérem (70mm) T:1- patina Hungary 1931. "In memory of Lajos Tóth 1856-1926 / Elizabeth University Scientific Association - For Hungarian Medicine" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Zsigmond Kisfaludi Stróbl (1884-1975) (70mm) C:AU patina HP.: 4928.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Lajta István ( - ) DN Prof. Dr. Sebestyény Gyula egyoldalas, öntött bronz emlékérem (91mm) T:1- / Hungary ND Prof. Gyula Sebestyény MD. one-sided cast bronze commemorative medallion (91mm) C:AU
30371.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Lapis András (1942-) 1976. Gastroenterologiai Kongresszus / Budapest 1976 kétoldalas, összeilleszthető Br plakett (~85mm) T:2 patina, karc /  Hungary 1976. Gastroenterologia / Budapest 1976 two-sided, consisting of two pieces Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~85mm) C:XF patina, scratches
30372.

Lapis András (1942-) 1976. "Gastroenterologiai Kongresszus / Budapest 1976" kétoldalas, összeilleszthető Br plakett (~85mm) T:2 patina, karc / Hungary 1976. "Gastroenterologia / Budapest 1976 " two-sided, consisting of two pieces Br plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~85mm) C:XF patina, scratches

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft