Ispánki József (1906-1992) 1976. "Dr. Németh Béla" kétoldalas Br plakett, hátoldalán Szent György és a sárkány ábrázolással (84mm) T:2 patina /
Hungary 1976. "Dr. Béla Németh" two-sided Br plaque, with a depiction of St. George and the dragon on reverse. Sign.:József Ispánki (1906-1992) (84mm) C:XF patina