Magyar orvosi emlékérmek és plakettek

Tételek száma: 79

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1972. Prof. Varga István 1972 / A Fogorvosi Szemle szerkesztésének 40. évfordulójára kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:2 patina, ü. /  Hungary 1972. Prof. István Varga 1972 / For the 40th anniversary of editing the Dental Review two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Róbert Csíkszentmihályi (1940-2021) (85mm) C:XF patina, ding
30349.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1972. "Prof. Varga István 1972 / A Fogorvosi Szemle szerkesztésének 40. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem (85mm) T:2 patina, ü. / Hungary 1972. "Prof. István Varga 1972 / For the 40th anniversary of editing the Dental Review" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.:Róbert Csíkszentmihályi (1940-2021) (85mm) C:XF patina, ding

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. Dr. Fodor József 1843-1885 / Születése 100. évfordulójára kétoldalas, öntött bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal 13 (86mm) T:1- patina / Hungary 1944. Dr. József Fodor 1843-1885 / For the 100th anniversary of his birth two-sided cast bronze plaque with marked serial number on the edge:13. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (86mm) C:AU patina
30350.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1944. "Dr. Fodor József 1843-1885 / Születése 100. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal "13" (86mm) T:1- patina / Hungary 1944. Dr. József Fodor 1843-1885 / For the 100th anniversary of his birth" two-sided cast bronze plaque with marked serial number on the edge:"13". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (86mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. Dr. Korányi Sándor 1923-1948 / XXV. Anni.Contra Tuberculosim kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal 7 (65mm) T:2 patina, ph / Hungary 1947. Dr. Alexander Korányi 1923-1948 / XXV. Anni.Contra Tuberculosim two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:7. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, edge error
30351.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Dr. Korányi Sándor 1923-1948 / XXV. Anni.Contra Tuberculosim" kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal "7" (65mm) T:2 patina, ph / Hungary 1947. "Dr. Alexander Korányi 1923-1948 / XXV. Anni.Contra Tuberculosim" two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:"7". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (65mm) C:XF patina, edge error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1949. Dr. Szabolcs Zoltán / 1949 kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal 9 (70mm) T:1- / Hungary 1949. Dr. Zoltán Szabolcs / 1949 two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:9. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (70mm) C:AU
30352.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1949. "Dr. Szabolcs Zoltán / 1949" kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal "9" (70mm) T:1- / Hungary 1949. Dr. Zoltán Szabolcs / 1949" two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:"9". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1959. Dr. Moczár László 1959 / Europa elrablása 1958 kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal 6 (90mm) T:2 patina, kis ph /  Hungary 1959. Dr. László Moczár 1959 / The abduction of Europe 1958 two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:6. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (90mm) C:XF patina, small edge error
30353.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1959. "Dr. Moczár László 1959 / Europa elrablása 1958" kétoldalas bronz plakett, peremen jelzett sorszámmal "6" (90mm) T:2 patina, kis ph / Hungary 1959. Dr. László Moczár 1959 / The abduction of Europe 1958" two-sided bronze plaque with marked serial number on the edge:"6". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (90mm) C:XF patina, small edge error

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1963. A barmokat orvosló tudomány közönséges tanítója - Tolnay Sándor 1747-1818 - emlékére a hazai állatorvosi oktatás 175 évfor. alkalmából 1962 kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal 7 (90mm) T:2 patina /  Hungary 1963. In memory of the ordinary teacher of animal medicine - Sándor Tolnay 1747-1818 - on the occasion of the 175th anniversary of veterinary education in Hungary two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:7. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (90mm) C:XF patina
30354.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1963. "A barmokat orvosló tudomány közönséges tanítója - Tolnay Sándor 1747-1818 - emlékére a hazai állatorvosi oktatás 175 évfor. alkalmából 1962" kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal "7" (90mm) T:2 patina / Hungary 1963. "In memory of the ordinary teacher of animal medicine - Sándor Tolnay 1747-1818 - on the occasion of the 175th anniversary of veterinary education in Hungary" two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:"7". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (90mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Csúcs Ferenc (1905-1999) ~1970. Dr. Györffy István - Szemész (Ophthalmologus) / Annorum XXXV In Promotione Lentis Contactus kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal 14 (85mm) T:1- patina /  Hungary ~1970. Dr. István Györffy - Ophthalmologist / Annorum XXXV In Promotione Lentis Contactus two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:14. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (85mm) C:AU patina
30355.

Csúcs Ferenc (1905-1999) ~1970. "Dr. Györffy István - Szemész (Ophthalmologus) / Annorum XXXV In Promotione Lentis Contactus" kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal "14" (85mm) T:1- patina / Hungary ~1970. "Dr. István Györffy - Ophthalmologist / Annorum XXXV In Promotione Lentis Contactus" two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:"14". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (85mm) C:AU patina

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
30356.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN ANDREAS BÓNA STOMAT. MED. UNIV. / MULTRA FERAT HOMO QUI VULT ANINGERE PALMAM kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremén 4-es sorszám (96mm) T:1- / Hungary ND ANDREAS BÓNA STOMAT. MED. UNIV. / MULTRA FERAT HOMO QUI VULT ANINGERE PALMAM double-sided, cast bronze commemorative medallion with serial number 4 on edge (96mm) C:AU
30357.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "ANDREAS BÓNA STOMAT. MED. UNIV. / MULTRA FERAT HOMO QUI VULT ANINGERE PALMAM" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremén "4"-es sorszám (96mm) T:1- / Hungary ND "ANDREAS BÓNA STOMAT. MED. UNIV. / MULTRA FERAT HOMO QUI VULT ANINGERE PALMAM" double-sided, cast bronze commemorative medallion with serial number "4" on edge (96mm) C:AU

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Csúcs Ferenc (1905-1999) DN Varannai Gyula / Orvosi érmegyűjtő (medicorum collector nummorum) kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal 5 (81mm) T:2 patina /  Hungary DN Gyula Varannai / Medical coin collector (medicorum collector nummorum) two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:5. Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (81mm) C:XF patina
30358.

Csúcs Ferenc (1905-1999) DN "Varannai Gyula / Orvosi érmegyűjtő (medicorum collector nummorum)" kétoldalas Br plakett, peremen jelzett sorszámmal "5" (81mm) T:2 patina / Hungary DN "Gyula Varannai / Medical coin collector (medicorum collector nummorum)" two-sided Br plaque with marked serial number on the edge:"5". Sign.:Ferenc Csúcs (1905-1999) (81mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
30359.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Edvi Illés György (1911-1991) 1943. Prof. Dr. Horányi Béla 1943 egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (120mm) T:1- kis patina / Hungary 1943. Béla Horányi Prof., MD., 1943 one-sided cast bronze commemorative plaque. Sign.: György Edvi Illés (120mm) C:AU small patina
30360.

Edvi Illés György (1911-1991) 1943. "Prof. Dr. Horányi Béla 1943" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (120mm) T:1- kis patina / Hungary 1943. "Béla Horányi Prof., MD., 1943" one-sided cast bronze commemorative plaque. Sign.: György Edvi Illés (120mm) C:AU small patina

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft