Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" két... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/38/kategoriak~Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~15630/Lapis-Andras-1942-1977-Orszagos-Onkologiai-Intezet-1952-1977-ketoldalas-nagymeretu-Br-~II2616876
2616876
30375
38
Hungarian Physician Commemorative Medallions
Numizmatika
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Lapis András (1942-) 1977. "Országos Onkológiai Intézet 1952-1977" kétoldalas, nagyméretű Br emlékplakett (~116mm) T:1- kis patina /
Hungary 1977. "National Institute of Onkology 1952-1977" two-sided, large scale Br commemorative plaque. Sign.:András Lapis (1942-) (~116mm) C:AU small patina