Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 252

19000.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Szabolcs vármegye. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monografiája. Bp.,(1900), Apollo,(Légrády-ny.),XV+574 p. +12 (közte 4 színes tábla) t. + 2 (Szabolcs vármegye térképe, Nyíregyháza térképe) t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, színezett lapszélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, a címlap előtti lapon szakadással, a címlapon régi intézményi bélyegzéssel.
19001.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Podlaha, Ant., Louis Feller: Guide de LÉglise Métroplitaine de St. Guy á Prague. Parague, 1909. 25p. Kiadói papírkötésben
19002.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
19003.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
19004.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
19005.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
19006.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Kertész Róbert (1901-1960): Feltámad a félhold I-II. köt. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 1-160 p.,4+161-347+1 p.+32 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. 2. kiadás. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal, egészoldalas és szövegközti térképekkel, valamint egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés,. nagyon szép állapotban!
19007.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
16
Temesy Győző (1887-1977): Sasok országában. 45 képpel és 12 térképvázlattal. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 209+1 p.+12 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. nagyon szép állapotban!
19008.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: A selyem útja. I.-II. kötetek. Ford.: vitéz Mezey Dénes. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 144 p. + 10 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben., nagyon szép állapotban!
19009.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22
Ligeti Lajos (1902-1987): Afgán földön. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1938], Franklin-Társulat, 219+3 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblákkal) t. Szövegközti és egészoldalas térképekkel illusztrált. . Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. nagyon szép állapotban!
19010.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13
Cholnoky Jenő (1870-1950): A Földközi-tenger. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1939], Franklin-Társulat, 184+2 p.+ 20 t. (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák). Szövegközi és egészoldalas ábrákkal és térképekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. nagyon szép állapotban!
19011.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
23

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft